Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Wymiana książek
Tu jest miejsce dla wszelkich ogłoszeń (np. o wymianie książek, turniejach, konwentach itp.)
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaOgłoszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mazuper
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 14
Skąd jesteś: Bytom

PisanieNadesłano: Pt May 16, 2003 1:44 pm    Temat wiadomości: Wymiana książek Odpowiedz cytując

//==== Ta wiadomość została skasowana ====\\
Powróć na górę
yosz
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 186
Skąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa

PisanieNadesłano: Pt May 16, 2003 9:54 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Przepraszam za tak drastyczne srodki jak kasowanie zawartosci postu, ale to jest forum goistyczne i nie moge patrzec przeez palce, jak tak publicznie dajecie ogloszenia o wymianie skserowanych ksiazek.
Raz : jest to oczywiscie nielegalne
Dwa: kazdy z nas chce rozpowszechniac Go w swoim srodowisku. Jednym z takich sposobow jest sklep Slawka, ktory sprzedaje sprzet i ksiazki(gdyby nie ten sklep nie wiem czy w ogole zaczalbym grac) Chyba nie chcecie zeby sklep zostal zamkniety bo wszsycy beda kserowac juz kupione ksiazki (dobra - troche pesymistyczna wizja, ale prawdopodobna :P) Inna sprawa jezeli pozyczasz KOLEDZE / KOLEZANCE ksiazke zeby ja przeczytal. To jest w porzadku i zgodne z prawem (ale lepiej zeby ten ktos kupil swoja ksiazke - wiecie moze zniszczyc albo co Wesoły ).
Wiec prosze nie dawajcie tu wiecej ogloszen o wymienianiu sie kserami itp. Tylko legalne ogloszenia Bardzo szczęśliwy

_________________
Powróć na górę
Lain
Aji
Aji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 19
Skąd jesteś: Olsztyn

PisanieNadesłano: Pt May 16, 2003 10:05 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Racja, to ogłoszenie było poniżej krytyki, jesli masz oryginał i ci się znudził to możesz się nim wymieniać ale ksero to po prostu piractwo. A poza tym umieszczanie takiego ogłoszenia "na wprost" sklepu Sławka Pieli - no stary powinieneś się wstydzić.

_________________
The enemy's key play is my own key play.
Powróć na górę
mazuper
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 14
Skąd jesteś: Bytom

PisanieNadesłano: Pn May 19, 2003 2:30 pm    Temat wiadomości: Wymiana Odpowiedz cytując

Ok sorrki nie przemyślałem tego zagadnienia pod tym wzgłędem bije się w piersi .Ogłoszenie dałem w dobrej wierze ( tak mi się wydaje),powyższe książki pochodzą z lat 80-tych i jak starsi gracze pamiętają o książki było w tedy bardzo trudno a już zrobienie ksera to był CUD !!! Pamiętać należy że wtedy maszyny kserujące byłu pod stałą kontrolą (obawa władz że kserować się będzie 'bibułe')Tak że moje książki to już somo w sobie białe kruki Puszczający oczko
Jeszcze raz przepraszam narka
Marek
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaOgłoszenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy