Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Światowa Cybermasoneria :)))
:)
Idź do strony 1, 2  Następny
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaRozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kijana
Aji
Aji


Dołączył(a): kwiet 06, 2003
Wiadomości: 87
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Pn May 19, 2003 2:02 pm    Temat wiadomości: Światowa Cybermasoneria :))) Odpowiedz cytując

Przepastowane z postu z forum onetu na temat akcesji do UE
(http://info.onet.pl/1,15,11,1927668,5895315,forum.html)

<cytat>

Prawda o akcesji

3 XII 1999 w Palo Alto odbyło się spotkanie założycielskie tajnej wszechświatowej organizacji skupiającej informatykow i innych specjalistów Sieci. Od poczatku aktywnie uczestnicza w niej polscy informatycy.
Nikt nie wie jak sie naprawde organizacja nazywa (padają rozne nazwy), czy jest jedna czy jest to swoista "cybermasońska spoldzielnia" i kto stoi na jej czele. Mam jednak NIEZBITE dowody ze cos takiego ISTNIEJE.
Ujawnie je kiedy przyjdzie czas.
Wiadomo ze propozycja przystapienia jest traktowana przez informatykow jako swoiste pasowanie zawodowe. Za zdrade tajemnic jest jedna kara - zwroccie uwage jak wielu informatykow ginie w wypadkach samochodowych. Gdy z którymkolwiek próbowałem o tym rozmawiac - zostawałem wysmiany albo rozmowca zmienial temat. Wielkrotnie ktos przekluwal mi opony w samochodzie a raz uszkodzono mi chamulec.

Czemu o tym pisze - albowiem to owa Cybermasoneria zadecydowala o tym że tzw Projekt Polska ma zostac zlikwidowany i właczony do Projektu Europa - co wiaze sie z likwidacja naszej suwerennosci i wciagnieciem do Unii. To informatycy sa zdrajcami sprzedajacymi nasze Panstwo!

NIE dla Unii NIE dla komputerowego liczenia glosow

</cytat>

bez komentarza...
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pn May 19, 2003 3:27 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ciekawe czemu chamulec a nie hamulec...
Powróć na górę
Kijana
Aji
Aji


Dołączył(a): kwiet 06, 2003
Wiadomości: 87
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Pn May 19, 2003 3:48 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

ten biedak tak byl skoncentrowany na temacie ze o ortografii zapomnial ... w koncu z dwucyfrowym IQ trudno sie zajmowac kilkoma rzeczami na raz Puszczający oczko
Powróć na górę
okupant
Aji
Aji


Dołączył(a): kwiet 20, 2003
Wiadomości: 51
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pn May 19, 2003 5:20 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

myślisz, że dwie cyfry miał?
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Pn May 19, 2003 6:50 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Cale dwie? Drwiący
A tak wlasciwie, to Wy nie wiecie, ale moze to jakies tajne slowo ten "chamulec".. Znaczy sie antymasońskie i w ogole nikt spoza Koalicji Antymasońskiej (co, nigdy o takim czyms nie slyszeliscie?) go nie zna..
Btw: nie ma to jak paranoja
Powróć na górę
zefciu
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 216
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pn May 19, 2003 7:28 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

a ja zw swojej strony polecam www.polonica.net.
najbardziej mi sie podoba jednoczesne potepianie judaizmu i antysemityzmu.
zefciu
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Pn May 19, 2003 7:58 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Uou, booska :}
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Pn May 19, 2003 8:29 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Tommell wrote:
Cale dwie? Drwiący
A tak wlasciwie, to Wy nie wiecie, ale moze to jakies tajne slowo ten "chamulec".. Znaczy sie antymasońskie i w ogole nikt spoza Koalicji Antymasońskiej (co, nigdy o takim czyms nie slyszeliscie?) go nie zna..
Btw: nie ma to jak paranoja
No fakt, z pewnoscia ten chamulec ma jakies inne nieznane nam znaczenie...
To jakis kod...;]

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
slawek
Honte
Honte


Dołączył(a): kwiet 08, 2003
Wiadomości: 44
Skąd jesteś: Bielsko Biala

PisanieNadesłano: Śr czerw 25, 2003 10:41 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

dzieki zefciu za link ... za kazdym razem jak mi sie wydaje ze juz cos siegnelo dna to sie jeszcze okazuje ze nizej jest cos jeszcze...
Powróć na górę
abaddon
Nobi
Nobi


Dołączył(a): May 13, 2003
Wiadomości: 5
Skąd jesteś: de profundis

PisanieNadesłano: Cz czerw 26, 2003 8:39 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

polecam www.wielkarzeczpospolita.net/
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pt czerw 27, 2003 1:15 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Niezłe. Brakuje tylko informacji o 600 polskich zawodowcach wygrywających partie przez poddanie w 50 ruchu i eksperymentujących z fuseki na pierwszej linii.
Powróć na górę
Radziol
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 107
Skąd jesteś: Tychy

PisanieNadesłano: Pt czerw 27, 2003 4:08 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Wielka Rzeczpospolita RULEZ!! JEJEJE Puszczający oczko

_________________
"Wszelkie wspaniałe rezultaty, jakie kiedykolwiek osiągnął człowiek, możliwe były dzięki temu, iż uwierzył, że coś w nim samym jest wyższego nad zewnętrzne okoliczności." - Bruce Barton
Powróć na górę
slawek
Honte
Honte


Dołączył(a): kwiet 08, 2003
Wiadomości: 44
Skąd jesteś: Bielsko Biala

PisanieNadesłano: Pt czerw 27, 2003 4:16 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

wlasnie sie zastanawiam jak powinnismy reagowac na takie rzeczy....
czy wystarczy wyśmiać czy tez trzeba okreslac ze to jest wprost złe szkodliwe i chore ?

Slawek
Powróć na górę
zefciu
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 216
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pt czerw 27, 2003 5:08 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

"Wielka" szkodliwa??? No nie wiem, nigdy tak na to nie patrzyłem. Jeśli chodzi o zawodowców, to nie wiem jak w Macierzy. ale przecież Chiny i pół Japonii są nasze...
Powróć na górę
slawek
Honte
Honte


Dołączył(a): kwiet 08, 2003
Wiadomości: 44
Skąd jesteś: Bielsko Biala

PisanieNadesłano: Pt czerw 27, 2003 6:12 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

nie wielka Uśmiech polonica.net

slawek
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaRozrywka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy