Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Szukam nauczyciela.
Informacje o lekcjach, nauczycielach. Dyskusja o metodach treningu.
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaNauka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kawa
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): May 24, 2003
Wiadomości: 24
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Pn sierp 25, 2003 2:00 pm    Temat wiadomości: Szukam nauczyciela. Odpowiedz cytując

Mam ok 18-20 kyu i szukam nauczyciela Wykrzyknik

Pozdrawiam,
kawa
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Pn sierp 25, 2003 3:56 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Kiedys w menu byl taki dzial: "lekcje".. Nawet wydaje mi sie, ze nadal go tam widze :} Jest tam rubryczka: "chetni do wziecia uczniow do gier treningowych" - czyz nie o to Ci chodzi?
Powróć na górę
kawa
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): May 24, 2003
Wiadomości: 24
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Wt sierp 26, 2003 12:21 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Owszem, ale sa tam zapisane do gier treningowych raptem... 4 osoby!
To chyba troche malo jak na AIG Zakłopotany
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Wt sierp 26, 2003 3:16 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Przeczytaj uwaznie. Tam jest napisane: "chetni do wziecia uczniow do gier treningowych" a nie "chetni do gier treningowych".
No chyba, ze zeby wybrac sobie nauczyciela musialbys miec minimum 10 kandydatow, zrobic specjalne testy i wybrac najlepszego? :>
Powróć na górę
loopan
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): kwiet 27, 2003
Wiadomości: 40
Skąd jesteś: Wroclaw

PisanieNadesłano: Wt sierp 26, 2003 6:57 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ja osobiście ubolewam nad brakiem w tej rubryce silnych nauczycieli (powyżej 4 kyu ) Zaobserwowałem że bardzo silni gracze mają bardzo słabych uczniów przez co potencjał takiego nauczyciela się marnuje bo np
nauczyciel 3kyu (który uczy 20 kyu) mógłby uczyć 8 - 10 kyu.Natomiast ten z siłą 8-10 kyu mógłby spokojnie przejąć ucznia ( 20 kyu ).W ten sposób potencjał szkoleniowy zostałby w pełni wykorzystany.Ciekawym pomysłem byłoby wprowadzenie zmian w tym systemie ( jeszcze nie wiem jakich ) Co wy na to?
Powróć na górę
dede
Tengen
Tengen


Dołączył(a): kwiet 06, 2003
Wiadomości: 192
Skąd jesteś: Trojmiasto

PisanieNadesłano: Śr sierp 27, 2003 1:01 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Nie ma sprawy, jest tylko male ale - w szkole nikt nikogo do niczego nie zmusza. Jesli ktos nie chce miec uczniow, to nie ma. Jesli ktos chce miec uczniow 20k to jak sa chetni to ich ma... Poza tym, pamietajcie o ograniczeniu roznicy miedzy uczniem i mauczycielem do co najmniej 5 kamieni.
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaNauka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy