Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


male pytanko
Hikaru no Go
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaManga & Anime
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ruca
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): czerw 05, 2003
Wiadomości: 20
Skąd jesteś: Głogów

PisanieNadesłano: Pn wrz 07, 2003 12:37 am    Temat wiadomości: male pytanko Odpowiedz cytując

takie male pytanko na temat HnG mam... ile jest lacznie rozdzialow HnG? Znalazlem do 185, jest ich wiecej? Czy juz w Japoni cale HnG zostalo wydane? Jezeli tak, to ile tomow?
.... I tak jestem pewien, ze zrobia kontynuacje, nawet jak sie skonczylo, bo zbyt duza kase na tej mandze moga zgarnac;D
Powróć na górę
Maenardil
Nobi
Nobi


Dołączył(a): wrz 09, 2003
Wiadomości: 8
Skąd jesteś: Barad Galen (Bydgoszcz)

PisanieNadesłano: Śr wrz 10, 2003 1:56 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Drogi Ruco,

Połaziłem dzisiaj po sklepach, przy okazji Hikaru no Go sprawdziłem. Chciałbym zaznaczyć, że w moim małym miasteczku nie ma super wielkiej księgarni z mangami. W normalnych sklepach, gdzie są mangi, Hikaru no Go nie widziałem w sprzedaży. (Może jutro jeszcze zajdę do jednej księgarni, żeby się upewnić). Byłem za to w sklepach z użwanymi mangami. Tam Hikaru jest dostępne do 21 tomu, 174 rozdziały. Tomik ma datę 2003.04.09, a zakończnienie, na ile zrozumiałem sugeruje, że jest ciąg dalszy - no, a skoro mówisz, że jest co najmniej 185 to znaczy, że zgadłem ^_^. Sądzę, że tomów może być 22, bo jak patrzyłem na daty, to się średnio co 3 miesiące ukazuje jeden tom.Zgaduje zatem, że jest właśnie tyle, przy czym ostatni się jeszcze w "odzysku" nie pojawił.
Pewnie manga wciąż leci w jakimś tygodniku, i nic nie wskazuje na to, że się skończy. Bardzo możliwe, że w sumie jest właśnie 185 rodziałów (skoro to kwietnia było 174, to by się mniej więcej zgadzało...).
Mange wydaje Jump Comics, poszukam zaraz na sieci, może przebrnę przez stronę wydawnictwa, coś się spróbuje dowiedzieć.
A chyba kasy dużej na mandze nie robią, niestety. Nie widziałem ani figurek, ani innych bajerów z HnG. W TV też nie widzę anime. A taki Dragon Ball to leci cały czas, już n-ty raz powtarzają. Sailor Moon też wszędzie można figurki i kolorowanki kupić. Chociaż dzisiaj śliczną rzecz kupiłem, ale o tym w innym temacie ^__^
Przykro mi, że nie umiem ściśle na Twoje pytanie odpowiedzieć - -;

(Edit: Z tego co na sieci piszą, to manga ma 23 tomy i się skończyła. A przy okazji to samo wydawnictwo wydaje Naurto, Dragon Ball, One Piece - na tym kasę koszą! A HnG to tylko gra na GBA za 5800 jenów jest ^__^, karcianka zdaje się i chyba kilka innych gier na konsole.)

Pozdrawiam,
Mae
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Pn wrz 14, 2003 7:49 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Z tego co wyczytałam, Hikaru no Go tomów ma 22, rozdziałów przy tym 189...
Pewnosci of cors nie mam(:

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
shindou
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 29, 2003
Wiadomości: 35
Skąd jesteś: z mangi ;p

PisanieNadesłano: Pn wrz 15, 2003 8:21 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

jak na razie wyszły 22 tomiki, te ostatnie rozdziały (do 189. i pewnie 2 specjalne) powinny ukazać się (chyba że już się ukazały) w 23...
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Pn wrz 28, 2003 4:50 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Tutaj cos ciekawego Puszczający oczko :
www.cover.website.pl/ <--jakiestam okladki
www.m-spis.prv.pl/ <--- a tutaj spis wszystkich mang jakei wyszly łącznie z iloscio rozdzialow

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
Xellosik
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): wrz 10, 2003
Wiadomości: 33
Skąd jesteś: Kielce

PisanieNadesłano: Pn paźdź 06, 2003 11:10 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

fajna stronka z polskim tlumaczeniem HNG www.jarotrans.prv.pl
a najlepiej to z www.toriyamaworld.com polecam Fajny
Powróć na górę
Ruca
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): czerw 05, 2003
Wiadomości: 20
Skąd jesteś: Głogów

PisanieNadesłano: Wt paźdź 14, 2003 11:10 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Xellosik - z Toriyama World juz nie sciagniesz HnG. W Ameryce na ta mange Viz wykupil licencje a Toriyama World nie chcac miec problemow z prawem usunelo mange...
Powróć na górę
Ishikawa
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): paźdź 19, 2003
Wiadomości: 53
Skąd jesteś: Lubartów

PisanieNadesłano: Śr paźdź 15, 2003 2:02 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

jeśli chcesz to podam Tobie pare serwerów FTP z których można ściągnąć HnG
Powróć na górę
Xellosik
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): wrz 10, 2003
Wiadomości: 33
Skąd jesteś: Kielce

PisanieNadesłano: Śr paźdź 15, 2003 10:45 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Mozna sciagnac z toriyamaword ale trzeba miec torrenta !!!!!!!!!!!!! Rozsierdzony

_________________
Jestem dzieckiem lęku. Jestem dzieckiem śmierci, która nosze w sobie. Jestem swoja własną samozagladą.
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Pn lut 22, 2004 6:38 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

i jak to mozna zrobic?

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
Michalbardock
Nobi
Nobi


Dołączył(a): stycz 24, 2005
Wiadomości: 7

PisanieNadesłano: Pn stycz 24, 2005 9:01 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Hikaru no Go, zakończono na 23 tomach, szkoda, ale coż...
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaManga & Anime Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy