Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


HnG po polsku
Hikaru no Go
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaManga & Anime
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Xellosik
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): wrz 10, 2003
Wiadomości: 33
Skąd jesteś: Kielce

PisanieNadesłano: Pn grud 07, 2003 12:55 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Wiem wiem bo wlasnie dogaduje sie z Merle i Jaro. Bede z Merle HNG na polski tlumaczyl dla jarotrans wlasnie !!!!!! Jeszcze jedna sprawa wchodzcie na www.jpf.com.pl i glusujcie w ANKIECIE zeny HNG bylo wydawane w POLSCE !!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Jestem dzieckiem lęku. Jestem dzieckiem śmierci, która nosze w sobie. Jestem swoja własną samozagladą.
Powróć na górę
mario_orcus
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): sierp 04, 2003
Wiadomości: 24
Skąd jesteś: Kraków

PisanieNadesłano: Pt stycz 09, 2004 3:16 pm    Temat wiadomości: Jarotrans... bez HNG :-((( Odpowiedz cytując

Niestety na Jarotrans juz nie ma HnG.

Jesli ktoś ma (po polsku lub angielsku) odcinki tej Mangi i bylby skłonny się podzielic, to bardzo proszę
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Sb stycz 10, 2004 1:52 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Wszystkie tomy Hikaru no Go są dostępne na direct Conect ( DC++)- wystarczy tylko poszukac na hubach z anime, czy mangą.
Anime jest dostępne rowniez na kaziee, więc nie powinno byc trudnosci z wyszukaniem HnG

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
Kruk
Nobi
Nobi


Dołączył(a): lut 20, 2004
Wiadomości: 1
Skąd jesteś: Kraków

PisanieNadesłano: Śr marca 03, 2004 2:10 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

na stronce www.hikarunogo.prv.pl są tomy 1 i 3 a jak ktoś bardzo chce to zawsze można 1 tomik w Comics Universum zamówić (drogo co prawda -jak dla mnie, ale coo tam... Uśmiech )
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Pn marca 07, 2004 7:30 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

I rowniez na tym forum, w ktoryms temacie jest przydatny link, przez ktory mozna sciagnac hng mange do rozdzialu 156, jesli mnie pamiec nie myli

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
Gibson
Nobi
Nobi


Dołączył(a): marca 15, 2004
Wiadomości: 2

PisanieNadesłano: Wt kwiet 13, 2004 4:12 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Prosze oto wszystkie odcinki hikaru ftp.hikago.flirble.org/pub/Hikaru pozatym znajdziecie tu chyba wsztstkie osty tapety artboki odcinki po polsku (szkoda że tylko 2) odcinki po hiszpańsku Uśmiech po niemiecku Uśmiech i po francusku Uśmiech no i po angielsku oczywiście ponatto są tam równierz 2 spe
Powróć na górę
Kruk
Nobi
Nobi


Dołączył(a): lut 20, 2004
Wiadomości: 1
Skąd jesteś: Kraków

PisanieNadesłano: Wt kwiet 27, 2004 9:48 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

www.anime.pac.pl/?act=.../download/
Powróć na górę
Michalbardock
Nobi
Nobi


Dołączył(a): stycz 24, 2005
Wiadomości: 7

PisanieNadesłano: Pn stycz 24, 2005 8:17 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Warto pobrać jedynie 3 pierwsze tomy HnG ze strony www.hikarunogo.prv.pl, bo tłumaczenie przez marle, którą osobiście poznałem bardzo odbiega od orginału, Manga nie tylko traci na klimacie,ale znika też cały sens wypowiedzi. Dziewczyna zajmuje się czymś, na czym w ogóle się nie zna.
Polskie tłumaczenie Hikaru no Go zatrzymało się na 7 tomach, marle chyba straciła siły do dalszej pracy.

Quote::
a jak ktoś bardzo chce to zawsze można 1 tomik w Comics Universum zamówić (drogo co prawda -jak dla mnie, ale coo tam

A żebyś wiedział że drogo, dostajesz mangę po japośku + karteczkę z polskim tłumaczeniem przez fanów.
W Japonii manga Hikaru no Go kosztuje 13 zł (w polsce średnia cena mang wydawanych przez jpf to 16 zł), używane mangi w Japonii kupić za 3 zł (wyglądają jak nowe).
Więc nie nabierajcie się i nie kupujcie od tych oszustów z comics universum.
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaManga & Anime Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy