Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Otake Hideo - 10 przykazań w go
Informacje o lekcjach, nauczycielach. Dyskusja o metodach treningu.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaNauka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ishikawa
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): paźdź 19, 2003
Wiadomości: 53
Skąd jesteś: Lubartów

PisanieNadesłano: Wt grud 23, 2003 8:54 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

dziękuję tobie za przetłumaczenie tego artykułu !!

dzięki niemu mój że tak powiem styl gry sie poprawił wiem jak grać na obszarze przeciwnika i wogóle wiem kiedy coś mge zrobić

jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI Wykrzyknik Wykrzyknik Wykrzyknik Wykrzyknik
Powróć na górę
loopan
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): kwiet 27, 2003
Wiadomości: 40
Skąd jesteś: Wroclaw

PisanieNadesłano: Śr grud 24, 2003 8:39 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Podziekowania za prace !
Temat jest ekstra.
Powróć na górę
Valdi
Nobi
Nobi


Dołączył(a): grud 08, 2003
Wiadomości: 8
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Pt grud 26, 2003 12:46 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

KAWAŁ dobrej roboty Fajny .

Jesteś WIELKI Wykrzyknik .

D Z I Ę K I Bardzo szczęśliwy
Powróć na górę
Xellosik
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): wrz 10, 2003
Wiadomości: 33
Skąd jesteś: Kielce

PisanieNadesłano: Pt grud 26, 2003 11:43 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Anata-wa furansugo-o hanashi-masu-ka ??
glupie pytanie pewnie ze tak Bardzo szczęśliwy dziekuje za tlumaczenie dobra robota
Arigato Puszczający oczko

_________________
Jestem dzieckiem lęku. Jestem dzieckiem śmierci, która nosze w sobie. Jestem swoja własną samozagladą.
Powróć na górę
rookie
Nobi
Nobi


Dołączył(a): grud 06, 2003
Wiadomości: 6
Skąd jesteś: Tarnów

PisanieNadesłano: Sb stycz 03, 2004 6:15 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Jak to sie mówi na warezach:

Thanks man great post!!
Powróć na górę
fisz
Nobi
Nobi


Dołączył(a): czerw 02, 2003
Wiadomości: 1
Skąd jesteś: Kędzierzyn - Koźle

PisanieNadesłano: Sb stycz 10, 2004 1:03 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

... dopiero dziś udało mi się przeczytać, twoje dzieło - jest niezłe.
Tobie bedzie można przypisać za kilka, kilkanaście lat zasluge zaznajomienia większości goistów w Polsce z tak fundamentalnymi zasadami jakimi są te goistyczne przykazania - brawo.
Od siebie dziekuje za prace.
Powróć na górę
yeellow
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): grud 27, 2003
Wiadomości: 28
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Cz stycz 22, 2004 7:33 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Bardzo fajny artykul. Pozwoliłem sobie przerobić go na pdf'a (jest tez wersja dla Worda), zeby mozna bylo latwiej wydrukowac. Chetnie umiescilbym ten plik na stronach Akademii, ale nie wiem, czy sie da.
Jeżeli ktoś chce na priv, to mogę wysłać, ale chętniej dałbym go gdzieś do umieszczenia. Aha, mam nadzieje, ze Lonewolf nie ma nic przeciwko (na stronie tytułowej jest zaznaczone kto tłumaczył, w treść nie ingerowałem).


Pozdrawiam
Marcin
Powróć na górę
lonewolf
Aji
Aji


Dołączył(a): paźdź 10, 2003
Wiadomości: 44
Skąd jesteś: Kraków

PisanieNadesłano: Pt stycz 23, 2004 4:20 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

yeellow wrote:
Aha, mam nadzieje, ze Lonewolf nie ma nic przeciwko (na stronie tytułowej jest zaznaczone kto tłumaczył, w treść nie ingerowałem).

Jeśli tak, to zupełnie nie mam nic przeciwko.

PS Widzę, że to tłumaczenie zdobyło nawet pewną popularność. Małe, a jednak cieszy.

Pozdrawiam,

_________________
lone
Powróć na górę
yeellow
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): grud 27, 2003
Wiadomości: 28
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Pt stycz 23, 2004 10:04 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

lonewolf wrote:

Jeśli tak, to zupełnie nie mam nic przeciwko.

Cieszę się, jest już do ściągnięcia w dziale "pliki/Materiały/dla zaawansowanych"

Pozdrawiam
Marcin
Powróć na górę
Cheyen79
Nobi
Nobi


Dołączył(a): stycz 22, 2004
Wiadomości: 3
Skąd jesteś: Kraków

PisanieNadesłano: Sb stycz 24, 2004 12:51 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Cudo. Kazdy powinien to przeczytac. Mnie sie udalo dopiero teraz. Gram od miesiaca. I narazie jestem samoukiem, tym bardziej przydal sie taki artykul. Jest w nim wiele rzeczy do ktorych sie nie stosowalem co faktycznie mnie wpedzilo w tarapaty. Takie rzeczy zawsze beda doceniane przez zainteresowanych.
Powróć na górę
lonewolf
Aji
Aji


Dołączył(a): paźdź 10, 2003
Wiadomości: 44
Skąd jesteś: Kraków

PisanieNadesłano: Cz czerw 03, 2004 5:06 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Kilka dni temu dowiedziałem się na KGS'ie rzeczy, która mnie nieco dziwi. Mianowicie na moje pytanie, kilka osób uznało umieszczanie tłumaczeń artykułów na forum za nieefektywne i w gruncie rzeczy pozbawione sensu. Patrząc na moje poprzednie posty w tym wątku widzę, że jednak trochę późno się o tym dowiedziałem. Bardzo wściekły Można rozważyć skasowanie tego wątku, a może i całego działu "Nauka", bo wyraźnie nie wytrzymuje konkurencji z KGS'em.

Nie ma jednak tego złego co by na dobre nie wyszło - już miałem zaczęte tłumaczenie kolejnego artykułu. Dałem sobie z tym spokój, będę miał więcej wolnego czasu.

Pozdrawiam,

_________________
lone
Powróć na górę
Parn
Keima
Keima


Dołączył(a): czerw 23, 2003
Wiadomości: 84
Skąd jesteś: Zgierz

PisanieNadesłano: Cz czerw 03, 2004 5:19 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

nie chcesz umieszczac to nie. W sumie troche cie rozumiem, ale powiem ze ja akurat z checia to tutaj przeczytalem. W kazdym razie nie bede cie do niczego przekonywal bo to Twoja sprawa co bedziesz robil ze swoim wolnym czasem. Posta napisalem dlatego, zeby powiedziec ze skoro juz zostalo umieszczone to niech nikt przypadkiem tego tematu ani dzialu nauka nie kasuje :/ Bardzo wściekły
Powróć na górę
Dobromila
Ogeima
Ogeima


Dołączył(a): czerw 22, 2003
Wiadomości: 178
Skąd jesteś: Łódź/Zielonka

PisanieNadesłano: Cz czerw 03, 2004 6:05 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

lone, ja ci na kgs mówiłam, że właśnie dobrze żeby tu się takie rzeczy pojawiały.
Jeżeli nie cały artykuł (trochę niewygodnie się czyta) to przynajmniej odnośnik.
Szkoda że zrezygnowałeś z tłumaczenia kolejnego artykułu. Ale jeśli już tak zdecydowałeś to nie tłumacz się tym, że to nie jest czytane. BO TO NIEPRAWDA Wykrzyknik
fajnie że coś takiego zacząłeś robić Bardzo szczęśliwy mam nadzieję że będzie takich tłumaczeń coraz więcej.
Powróć na górę
lonewolf
Aji
Aji


Dołączył(a): paźdź 10, 2003
Wiadomości: 44
Skąd jesteś: Kraków

PisanieNadesłano: Cz czerw 03, 2004 9:56 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Dobromila wrote:
Jeżeli nie cały artykuł (trochę niewygodnie się czyta) to przynajmniej odnośnik.
Odnośnik do czego?

Dobromila wrote:
Ale jeśli już tak zdecydowałeś to nie tłumacz się tym, że to nie jest czytane. BO TO NIEPRAWDA :!:
Nie tłumaczę tego tym przecież. A czy to nieprawda, to też nie jest takie pewne.

Pozdrawiam,

_________________
lone
Powróć na górę
Dobromila
Ogeima
Ogeima


Dołączył(a): czerw 22, 2003
Wiadomości: 178
Skąd jesteś: Łódź/Zielonka

PisanieNadesłano: Pt czerw 04, 2004 9:14 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Przepraszam Ione, ale można odnieść takie wrażenie., chociaż ja bym tego tak dosadnie nie wyraziła.
Spójrzmy na fakty:

- kilkanaście osób na tym forum wyraziło ci wdzięcznosć za twoją pracę i radość że atrykuł się pojawił
- jedna czy kilka osób na kgsie powiedziała że umieszczanie takich artykułów na forum nie ma sensu (chociaż niektórzy też protestowali przeciw temu)
- ty na to zareagowałeś w ten sposób:
Quote::
już miałem zaczęte tłumaczenie kolejnego artykułu. Dałem sobie z tym spokój, będę miał więcej wolnego czasu.

czy to nie wygląda na "bezsensowne obrażenie się"?
czy nie liczą się dla ciebie opinie tych wszystkich ludzi na forum?
zastanów się jak to widzą inni i przeczytaj te wszystkie posty jeszcze raz.
a potem powiedz sobie czy było warto.

Mam nadzieję że wyraziłam jasno to co myślę na ten temat.
Artykuł był potrzebny.
Tłumacz takich więcej.
Nie obrażaj się bo nie ma o co.
Większość chce aby takie artykuły się pojawiały
Dzięki ci za twoją pracę.
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaNauka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy