Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Kto mnie pouczy?
Tu jest miejsce dla wszelkich ogłoszeń (np. o wymianie książek, turniejach, konwentach itp.)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaOgłoszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mandos
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): marca 02, 2004
Wiadomości: 238
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Śr wrz 01, 2004 11:59 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Bergman nie bierz już nowych uczniów. Drużynę piłkarską chcesz skompletować? Wesoły

_________________
The good fighters of old first put themselves beyond the possibility of defeat,
and then waited for an opportunity of defeating the enemy.

Sun Tzu Wu - ART OF WAR
Powróć na górę
K_san
Nobi
Nobi


Dołączył(a): wrz 02, 2004
Wiadomości: 2
Skąd jesteś: Gdansk

PisanieNadesłano: Pt wrz 10, 2004 7:57 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Szukam nauczyciela/nauczycielki^^
jestem prawie totalnym newbie ale chce sie uczyc ^^
Powróć na górę
kaisuj
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): sierp 28, 2003
Wiadomości: 282
Skąd jesteś: Lublin

PisanieNadesłano: Pt wrz 10, 2004 11:26 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

To juz chyba trzeci watek szukam ucznia/nauczyciela... Jakies ujednolicenie by sie przydalo [nie bede zly jak admin wywali moj post wraz z reszta]
Powróć na górę
aneta
Nobi
Nobi


Dołączył(a): grud 05, 2003
Wiadomości: 8
Skąd jesteś: warszawa

PisanieNadesłano: Wt wrz 14, 2004 3:26 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

bergman, to kiedy casting? bo muszę sie do fryzjera umówić...
Powróć na górę
Qoryl
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): sierp 15, 2004
Wiadomości: 17
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Śr wrz 15, 2004 9:18 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

A mnie to osobiście boli. Szukam nauczyciela/nauczycielki od 2 miesięcy i nic. Każdy, kogo poproszę to nie ma czasu, albo mu się nie chce, tudzież ma już full uczniów. Sam tez mogę kogoś pouczyć.
PS. Ogłoszenia w dziale „Lekcje” są nie odświeżone od tak dawna, że to aż wstyd.
Powróć na górę
bergman
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): kwiet 26, 2004
Wiadomości: 44
Skąd jesteś: Torun/Wawa

PisanieNadesłano: Cz wrz 16, 2004 12:47 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

aneta wrote:
bergman, to kiedy casting? bo muszę sie do fryzjera umówić...

generalnie maila odbieram codziennie:P
wiec wysylaj zdjecia kiedy chcesz:)


{a tak na serio to jestem gdzies w okolicach 9-10 k jak macie jakis problem to spokojnie mozecie uderzac:) w stylu jakis pojedynczy koment czy cos w tym rodzaju ... to nie musi byc od razu regularna lekcja}
Powróć na górę
Polkolordek
Keima
Keima


Dołączył(a): May 09, 2003
Wiadomości: 95
Skąd jesteś: Gdansk

PisanieNadesłano: Cz wrz 16, 2004 9:36 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Qoryl moglbym cie troche pouczyc chyba ze masz jestes silniejszy niz 15 kyu to wtedy moze ewentualnie takie partyjki sparingowe grac Uśmiech pozdrawiam
Powróć na górę
kaisuj
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): sierp 28, 2003
Wiadomości: 282
Skąd jesteś: Lublin

PisanieNadesłano: Pt wrz 17, 2004 12:39 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

akademia.go.art.pl/ind...&t=308
Tu jest chyba najstarszy watek typu szukam ucznia/nauczyciela. Mysle, ze zdecydowanie przesadzasz, ze kazdy odmawia. Nie znam Twojej sily, ale jesli nie szukas kogos naprawde silnego, to jest baardzo duzo osob, ktore by Cie mogly uczyc. Do mnie sie nikt nie zglaszal od dluzszego czasu, wiec trudno mi uwierzyc, ze jest tak zle z wolnymi nauczycielami.
Powróć na górę
Dobromila
Ogeima
Ogeima


Dołączył(a): czerw 22, 2003
Wiadomości: 178
Skąd jesteś: Łódź/Zielonka

PisanieNadesłano: Pt wrz 17, 2004 9:35 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Popieram kaisuja. Do mnie się też nikt nie zwracał Płaczący lub bardzo smutny Jestem biedna, niedoceniana przez nowych goistów. chlip chlip
Pomijając już to, iż jestem ogłoszona w dziale lekcje, że chętnie skomentuję czyjąś grę. I od czasu jak to ogłoszenie zamieściłam nikt się nie zgłosił.
Nawiasem mówiąc nie mam za bardzo czasu na regularne lekcje, (przynajmniej ostatnio nie miałam), ale jedna skomentowana gra też komuś może pomóc.
Qoryl, nie mów że wszystkich pytałeś, bo chyba nawet we własnym klubie nikogo Drwiący
Powróć na górę
bergman
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): kwiet 26, 2004
Wiadomości: 44
Skąd jesteś: Torun/Wawa

PisanieNadesłano: Pt wrz 17, 2004 6:49 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

ja mam 4 uczniow wszyscy z zagranicy... do tej pory zglosil sie do mnie na lekcje tylko jeden polak mimo ze na nicku na ktorym ucze jestem
a.) bardzo czesto na kgsie w godzinach 19 - 02 codziennie niemal
b.) w info mam jak wół ze udzielam lekcji oraz review i chetnie pomoge

nie wiedziec czemu ale do tej pory to wysmiewani amerykanie wykazali sie umiejetnoscia czytania... (i ucze obecnie dwoch)
sporo osob ma w info na kgsie podobne informacje tj. czy przjmuja uczniow i w jakim wieku maja owi byc etc.etc.etc. ...

osobiscie na kgsie jestem w okolicach 8-9k moj uczen 15k tez udziela lekcji w kGS-teaching ladder 1d, 3k i 6k udzielaja czesto lekcji tak wiec rozrzut jest spory choc faktycznie fajniej by bylo gdyby uczyli prosi:P
Powróć na górę
OmShanti
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): list 22, 2003
Wiadomości: 13
Skąd jesteś: Gdynia

PisanieNadesłano: Cz wrz 23, 2004 9:59 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Szukam nauczyciela. Na KGS mam 12k, chociaż w rzeczywistości czuję się o wieeele słabszy.

Mogę też pomóc komuś początkującemu. Gdyby ktoś był chętny, proszę o PMa lub wiadomość na KGS.

Mój nick: OmShanti2
Powróć na górę
Azael
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): wrz 06, 2004
Wiadomości: 18
Skąd jesteś: warszawa

PisanieNadesłano: Cz stycz 06, 2005 8:51 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

kolejna istota (czyt. Ja)sz uka nauczyciela, albo kogos kto chcoiaz troche pomoze... 22Kyu Warszawa... chetnie gralbym real-life...(nie przepadam za gra w sieci)
Powróć na górę
sheena
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 19, 2004
Wiadomości: 30

PisanieNadesłano: Pt stycz 07, 2005 6:59 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Azaelu chetnie Ci pomoge chociaz mam nedzne 12k dopiero, ale szukam kogos do czestej, jak najczestszej gry na zywo wiec chyba by nam poasowalo no nie? :>>
Powróć na górę
sir_bartek
Nobi
Nobi


Dołączył(a): czerw 18, 2005
Wiadomości: 1

PisanieNadesłano: Pn czerw 19, 2005 12:09 am    Temat wiadomości: Re: Kto mnie pouczy? Odpowiedz cytując

Sensei znaleziony Uśmiech
post niewazny
Powróć na górę
Leech
Nobi
Nobi


Dołączył(a): list 25, 2004
Wiadomości: 2

PisanieNadesłano: Pn wrz 11, 2005 3:44 pm    Temat wiadomości: Re: Kto mnie pouczy? Odpowiedz cytując

Jestem początkującym graczem GO. Jeśli jest chętny goista, który może poświęcić trochę czasu byłbym wdzięczny.

Kontakt:
GG: 5292363
e-mail: netsomia @ op.pl
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaOgłoszenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy