Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Klany
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaisuj
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): sierp 28, 2003
Wiadomości: 282
Skąd jesteś: Lublin

PisanieNadesłano: Pt marca 26, 2004 8:13 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Po pierwsze to krytykowanie kogos za uzywanie avataru z podobizna postaci z Hikaru jest moim zdaniem niestosowne, chocby z tego wzgledu, ze w pewnym sensie uczestnicy forum sa na nie skazani. Tego watku nie bede rozwijac, gdyz toczyla sie odrebna dyskusja o avatarach. Natomiast jak najbardziej zgadzam sie sie Lonewolf i Ishikawa, ze uzywanie imion zmarlych graczy jest troche niestosowne, a w kazdym razie budzi mieszane uczucia. Nie wyobrazam sobie jak mialbym grac jako Shusaku. Milabym poczucie, ze po pierwsze jest to strasznie dziecinne (kojarzy mi sie to z malymi dziecmi, ktore grajac w pilke nazywaja sie jak wielcy pilkarze) i niepowazne, a po drugie w pewnym sensie obrazalbym go, przyrownujac sie do niego. Poza tym nie bardzo rozumiem czemu by to mialo sluzyc. Moim zdaniem lepiej jest wymyslec fikcyjne imiona, albo grac pod dowolnymi. Jesli ktos sie uprze to niech sobie przybieze takie imie, ale dlaczego narzucac to odgornie. Przyznam sie, ze podoba mi sie cala reszta punktow w regulaminie tego klanu, ale ten jeden skutecznie mnie odstrasza.
Ukash napisal by sie przylaczyc i to zmienic. To chyba nie jest dobry argument, bo jako osoba, ktorej to nie odpowiada, zwyczajnie przylacze sie do innego klanu. Nie chce grac iles tam czasu jako legendarny gosita w nadzieji, ze uda mi sie przeforsowac zmiane tego przepisu.
Powróć na górę
ukash
Nobi
Nobi


Dołączył(a): czerw 24, 2003
Wiadomości: 4
Skąd jesteś: Kraków/Głogów

PisanieNadesłano: Pt marca 26, 2004 10:03 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Regulamin zostal zmieniony. Jest troche wyzej. Nie chcialem zasmiecac forum przepisujac jeszcze raz caly regulamin bez 3 punktow. Pewnie trzeba bedzie pomyslec o znianie nazwy bractwa.

To nie byla krytyka, tylko sarkazm. Nie przywiazuje duzej wagi do avatarow, lub nickow pod ktorymi ktos gra. Moze mnie troche ponioslo.
Powróć na górę
MorF3us
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): czerw 12, 2004
Wiadomości: 59
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Sb czerw 26, 2004 10:07 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ja mam praktyczne pytanie...
Jak juz pewnie wszyscy zauwazyli istnieja juz 2 bractwa...
Mają swoje forum ale jak sie mozna zapisac do takiego??
gdzie mozna znalezc regulamin takiego oraz z kim sie skontaktowac w sprawie przyjecia??
Pozdrawiam...

_________________
Powróć na górę
Mandos
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): marca 02, 2004
Wiadomości: 238
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Sb czerw 26, 2004 11:37 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Regulaminy są gdzieś w tym wątku, musisz poszukać Puszczający oczko .
Co do zapisów zgłoś się do ludzi którzy zakładali klany, tą informację możesz zdobyć ... przeglądając TEN wątek. Rozsierdzony

Powodzenia w poszukiwaniach Uśmiech

BTW gdzie są strony klanowe, czekam i czekam i doczekać się nie mogę Puszczający oczko

_________________
The good fighters of old first put themselves beyond the possibility of defeat,
and then waited for an opportunity of defeating the enemy.

Sun Tzu Wu - ART OF WAR
Powróć na górę
MorF3us
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): czerw 12, 2004
Wiadomości: 59
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Pn czerw 27, 2004 5:54 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Dzieki Mandos za pomoc...
Przez ciebie musiałem przeczytac całe forum Uśmiech
Niemniej jednak nadal nasuwa mi sie pytanie:
Na forum pojawiły sie 3 lub 4 propozycje klanow/bractw...
Ktore z nich juz powstały i gdzie ewentualnie mozna znalezc poprawiony / zmodyfikowany regulamin oraz maila na ktorego mozna by wysyłać zgłoszenia??
Uwazam ze na forum powinna znalezc sie jakas zetelna informacja dotyczaca ISTNIEJACYCH juz bractw po to aby wprowadzic pewien pozadek. Ewentualnie na forum bractw powinno byc jakies wejscie opto aby zobaczyc regulanim i zorientowac sie blizej odnosnie jakiegos bractwa.
Dziekuje z gory za rozpatrzenie tego postu przez klanowych mistrzow...
Pozdrawiam

_________________
Powróć na górę
kaisuj
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): sierp 28, 2003
Wiadomości: 282
Skąd jesteś: Lublin

PisanieNadesłano: Pn czerw 27, 2004 8:47 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Mysle, ze musisz okazac troche zrozumienia. Klany utracily sporo danych w momencie padniecia serwera. Dopiero kilka dni temum zostalo przywrocone forum klanow. W moim klanie regulamin znajdowal sie na forum, ale obecnie z powodu seoznu wakacyjnego nie zapowiadaja sie jakies zmiany. Od wrzesnia na pewno to sie zmieni. Uwagi masz bardzo sluszne, niestety rzeczywistosc wyglada tak, ze w tym okresie panuje zastuj i chwilo klany nie funkcjonuja w ogole (chyba, ze o czyms nie wiem).
Powróć na górę
MorF3us
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): czerw 12, 2004
Wiadomości: 59
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Pn czerw 27, 2004 8:51 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

kaisuj niewiedziałem ze server padł. Miemnij jednak dzieki za przyblizenie problemu zwiazanego z moim postem...
I mam jeszcze pytanie czy na dzien dzisiejszy istnieje w takim razie miejsce gdzie mozna by n atemat regualminu i przyjmowania nowych człomkow przeczytac??

_________________
Powróć na górę
kaisuj
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): sierp 28, 2003
Wiadomości: 282
Skąd jesteś: Lublin

PisanieNadesłano: Pn czerw 28, 2004 12:51 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Regulamin i liste czlonkow klanu Chung Kuo przeslalem Ci na priva. Do innych nie mam dostepu. Najlepiej pytaj sie zalozycieli klanow, czyli przykladowo Mind'a.
Powróć na górę
MorF3us
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): czerw 12, 2004
Wiadomości: 59
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Pn czerw 28, 2004 12:55 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

dzieki kaisuj
Nie musisz oczywiscie dodawac ze mnie namawiasz do dołączenia do bractwa Puszczający oczko .
Jeszcze raz dzieki za zaangazowanie w moja sprawe
Pozrdawiam

_________________
Powróć na górę
Mandos
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): marca 02, 2004
Wiadomości: 238
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Wt sierp 31, 2004 9:43 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Czy są już jakieś strony klanowe ?

_________________
The good fighters of old first put themselves beyond the possibility of defeat,
and then waited for an opportunity of defeating the enemy.

Sun Tzu Wu - ART OF WAR
Powróć na górę
Dobromila
Ogeima
Ogeima


Dołączył(a): czerw 22, 2003
Wiadomości: 178
Skąd jesteś: Łódź/Zielonka

PisanieNadesłano: Wt wrz 07, 2004 12:02 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Wśród forów klanów pojawiło się jakieś hamete. Czyżby jakiś nowy tajny klan się pojawił? Wstrząśnięty
hameciarze, powiedzcie coś o sobie Rozsierdzony
Powróć na górę
Piotrek
Sente
Sente


Dołączył(a): kwiet 14, 2003
Wiadomości: 49
Skąd jesteś: Chocianów

PisanieNadesłano: Wt wrz 07, 2004 9:37 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ja jestem jednym z hameciarzy Uśmiech na dodatek jestem liderem Bardzo szczęśliwy
My niedawno powstalismy w sumie ale mamy juz regulamin i stronke, aby wpakowac stronke do internetu czekamy tylko az nam dadza miejsce na stronce go.art'a Uśmiech poczekacie troszeczke to sie wszystkiego o nas dowiedzie ... jezeli ktos jest niecierpliwy moge jemu wyslac regulaminy mailem ...
!!!UWAGA!!!
jesli masz na liscie psg 10k+ (a wiec 9k, 8k, 7k, 6k itd) i chcesz do nas dolaczyc pisz na maila hamete @ go2.pl jezeli chcesz uzyskac o nas wiecej informacji pisz na maila piocel @ go2.pl
Powróć na górę
Ishikawa
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): paźdź 19, 2003
Wiadomości: 53
Skąd jesteś: Lubartów

PisanieNadesłano: Cz grud 02, 2004 7:35 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Czesc

Myśle że jednak pomysł z tymi klanami to nie wypał. Żadnej rywalizacji pomiędzy nimi. A miała być fajna zabawa. Pomysł upadł szybciej niż sie cokolwiek zaczeło Wstrząśnięty
Powróć na górę
Radziol
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 107
Skąd jesteś: Tychy

PisanieNadesłano: Cz grud 02, 2004 7:58 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ishikawa wrote:
Czesc

Myśle że jednak pomysł z tymi klanami to nie wypał. Żadnej rywalizacji pomiędzy nimi. A miała być fajna zabawa. Pomysł upadł szybciej niż sie cokolwiek zaczeło Wstrząśnięty

nie zgadzam sie z tym stwierdzeniem... czesto jest tak ze zanim pomysl zostanie prawidlowo zrealizowany i osiagnie sukces, musi uplynac bardzo duzo wody w wisle :]

_________________
"Wszelkie wspaniałe rezultaty, jakie kiedykolwiek osiągnął człowiek, możliwe były dzięki temu, iż uwierzył, że coś w nim samym jest wyższego nad zewnętrzne okoliczności." - Bruce Barton
Powróć na górę
Ishikawa
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): paźdź 19, 2003
Wiadomości: 53
Skąd jesteś: Lubartów

PisanieNadesłano: Cz grud 02, 2004 8:31 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Może i musi ale wiesz. Im dłuzej sie czeka tym gorzej. Pozatym upłyneło już dużo czasu. Klany w większości powstały przed wakacjami i zdązyły sie jako tako zorganizować Uśmiech

Można by już ustaić jakiś turniej między klanami albo coś takiego. Bo jak narazie klany pozostają nieaktwyne. Działają one tylko wobrębie siebie Zakłopotany
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy