Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


moderatorzy
Zgłoszenia błędów na stronach i sugestie
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaBugi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Pn lut 15, 2004 7:22 pm    Temat wiadomości: moderatorzy Odpowiedz cytując

Nie wiem, czy ten temat juz byl omawiany..
Wedlug mnie moderatorzy powinni oczyszczac forum z dawnych, nie czytanych już tematow... Nawet jesli kiedys byly te tematy popularne, teraz juz nikt do nich nie zaglada, i nie ma sensu wedlug mnie, zeby bez sensu na forum zabierały miejsce, prawda?

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pn lut 15, 2004 7:59 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Zabawne... w jednych tematach ludzie bulwersują się, że nowi pytają o rzeczy, które są już omówione na forum w innych postach a ty teraz proponujesz kasowanie tych starych tematów... jeśli ludzie będą regularnie pytać co trzy miesiące gdzie znaleźć pdf-y w sieci albo gdzie zagrać w klubie w Warszawie i ktoś będzie musiał im odpowiedzieć bo taki sam temat został właśnie skasowany to ja i mnóstwo innych ludzi po prostu przestaniemy czytać to forum z nudów...
A poza tym: gdzie ci tego miejsca brakuje??

_________________
Graj każdy ruch tak, jakby był twoim ostatnim.


Ostatnio zmienił(a) marcin dnia Pn lut 15, 2004 8:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powróć na górę
yosz
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 186
Skąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa

PisanieNadesłano: Pn lut 15, 2004 8:01 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

A dlaczego mielibyśmy usuwać te tematy ? Ciągle przybywa nowych użyutkowników akademii. Muszą mieć możliwość przeczytania dyskusji które już się odbyły. Inaczej szukając informacji będą zakładać tematy, które były dyskutowane np rok temu. Wówczas "stałym" bywalcom forum nie będzie się chciało jeszcze raz toczyć tej samej dyskusji, a tak zawsze można napisać "To już było, poszukaj tego tematu" Rozsierdzony

=====Dodane===============
Kurde znowy ktos mnie wyprzedzil Bardzo szczęśliwy

_________________
Powróć na górę
Parn
Keima
Keima


Dołączył(a): czerw 23, 2003
Wiadomości: 84
Skąd jesteś: Zgierz

PisanieNadesłano: Pn lut 15, 2004 10:47 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ja mam na to troche inne zdanie niz wy. Mysle ze powinien byc pewien kompromis. Nie mozna wyrzucac wszystkich starych tematow, ale np. te o koszulkach moznaby bylo w sumie skasowac i kilka innych nieaktualnych (z dzialu ogloszen np.) tematow napewno by sie znalazlo. Niektore tematy sa ponadczasowe i prawda jest ze nie powinno sie ich usuwac.
Powróć na górę
yosz
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 186
Skąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa

PisanieNadesłano: Pn lut 16, 2004 1:36 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Lain sie bardzo napracowala robiac projekty koszulek, a powinny one zostac dlatego ze moze ktos to zobaczy i bedzie chcial sobie taka koszulke zrobic. Nie sadzisz ?

_________________
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Wt lut 17, 2004 6:26 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ojey, Marcin, chyba zle mnie zrozumiales:)
I geez, ja normalnie sie pytam, dlaczego od razu takie negatywne podejscie?
MI miejsca nie brakuje, po prostu foum wyglada na zasmiecone. Oczywiscie, nie przeszkadza mi to szczegolnie tylko po prostu jak cos jest schludne ladnie sie prezentuje ( o, taka np akademia jest bardzo schludna:) ).
I wlasnie, nie chodzi o kasowanie tematow ktore zawierają ISTOTNE informacje, np. klubie w Warszawie, czy ksiazkach w pdf'ach ( podales przyklady, które absolutnie nie powinny byc kasowane, a ktore tez chyba nie powinny sie pojawic w tym temacieee)
Tylko o takich tematach ktore mają na celu "pogadajmy sobie", a ktore nie są odswierzane od ho ho i jeszcze troche. A nie wiem czy jakis początkujący oglada wszystkie z 5 stron forum. Lepiej sobie w Go zagrac.
Zresztą, juz się nie wtrącam, bo to chyba nie jst mile widziane

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
Dobromila
Ogeima
Ogeima


Dołączył(a): czerw 22, 2003
Wiadomości: 178
Skąd jesteś: Łódź/Zielonka

PisanieNadesłano: Wt lut 17, 2004 10:04 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

A może w dziale ogloszenia, który sam z siebie dotyczy tematów bieżących ustawić, aby wszystkie tematy, na które przez np. miesiąc nie było nowych postów kasować?
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaBugi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy