Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


ranking EGF
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bergman
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): kwiet 26, 2004
Wiadomości: 44
Skąd jesteś: Torun/Wawa

PisanieNadesłano: Wt lip 27, 2004 2:57 am    Temat wiadomości: ranking EGF Odpowiedz cytując

mam pytanko mam 14k PSG i 679EGF troche malo EGF z tego co widzialem... czy to ma jakiekolwiek znaczenie?
czytalem ze raz do roku jest sila PSG obnizana do sily EGF.... o co z tym chodzi, czy mnie tez to obejmuje czy tylko <6k ?
Powróć na górę
zefciu
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 216
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Wt lip 27, 2004 2:16 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

A czy ty nie jesteś <6k, że ma Cię nie obejmować? (uważaj na znaczki). Spadki z EGF obejmują tylko >6k. Czasem używa się EGF przy przydziale na grupy (jeśli jest kilku graczy o tym samym kyudan).
Powróć na górę
bergman
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): kwiet 26, 2004
Wiadomości: 44
Skąd jesteś: Torun/Wawa

PisanieNadesłano: Wt lip 27, 2004 2:41 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

nie no, ja podtrzymuje moje znaczki


<6k to jest 5k,4k,3k,2k....
>6k to jest 7k,8k,...14k...

no to kyu jest w sumie porabane...
mowia mi "masz wiecej niz 14k" i nie wiem co myslec... pytam co ma na mysli... na szczescie wiecej, jak dotad, ma znaczenie pozytywnie ;)
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Pt lip 30, 2004 5:25 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Tia, najlepiej po prostu mówić "jesteś lepszy niż 14k"..
Jeżeli chodzi o temat, to nim dojdziesz do poziomu 6k egf Cie nie musi obchodzić. Do tego czasu awansować się możesz sam, może to robić nauczyciel albo może się to stać samoczynnie, gdy wyrobisz określoną ilość "Grabolowych punktów". Później nistety wszystko zaczyna się komplikować.. :}
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy