Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


słowa krytyki
Zgłoszenia błędów na stronach i sugestie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaBugi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yosz
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 186
Skąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa

PisanieNadesłano: Śr kwiet 30, 2003 11:26 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

To ja jeszcze dorzuce swoje dwa grosze. Na tym forum panuje jeszcze straszny bałagan, a moderatorzy wcale nie poprawiają tego stanu. Najlepszym przykładem jest rozrywka (sorry Kijana) Wiem, ze to dzial na luzie i nie mam nic przeciwko dowcipom i zartom, ale jak juz ktos chce umiescic dwa kawaly, to niech da topic "Kawaly" i tam je umiesci, co tyczy sie tez reszty uzytkownikow (no bo po co dwa oddzielne watki na dwa dowcipy :P) A jezeli komu przypomnial sie dowcip to niech nie pisze kolejnej odpowiedzi tylko niech wyedytuje poprzednia - bo czasem sie zdarza ze ta sama osoba pisze trzy posty pod soba, kazdy jest dlugosci 3-4 linijek a sam avatar zajmuje wiecej - moim zdaniem marnotrawienie miejsca Bardzo szczęśliwy
Teraz zeby ne bylo ze tylko krytykuje to podam swoje propozycje dzialow
== Akademia Go ==
- moze zostac tak jak jest plus np dzial Go na świecie

== Go w sieci ==
- e-goistyczne strony i materiały do sciagniecia
- go i komputery
- (mozna tu jeszcze cos wymyslic :P)

== Rozne ==
- zdecydowanie wyrzucic testy, bo i tak nikt z nich nie korzysta :]
- reszta tez moze byc, chociaz bugi mozna przeniesc do innego dzialu w stylu nowinki techniczne stronki, gdzie mozna dodawac posty o nowosciach na forum i stronie, a takze gdzie bylby dzial Problemy techniczne i dzial gdzie moznaby zglaszac jakies pomysly aby usprawnic dzialanie tego wszystkiego Drwiący

== Nowa Strona Akademii ==
- poniewaz jest to dzial prywatny dla moderatorow itp wiec proponowalbym go dac na sam spod, bo denerwuje mnie dzial do ktorego nie moge wejsc na samymy srodku Bardzo szczęśliwy

========wyedytowane ==============================
jeszcze jeden bug ktory odkrylismy z Lain:
- Po zaktualizowaniu profilu na forum i jego wyslaniu, przeskakuje mi motyw stronki (nie chcemy uzywac standardowego, bo nie rozszerza sie pod rozdzielczoscia 1024)

_________________
Powróć na górę
silk
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 47
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Śr kwiet 30, 2003 11:49 pm    Temat wiadomości: Motyw go Odpowiedz cytując

Właśnie miałem o tym napisać Bardzo szczęśliwy
Przydałoby się, żeby standardowy motyw zajmował cała szerokość ekranu, a nie był na stałe obcięty do 800, troche mi żal tego białego miejsca po bokach Puszczający oczko
A motyw ten moim zdaniem jest najładniejszy ze wszystkich i nie chciałbym go zmieniać na innego.

_________________
An algorithm must be seen to be believed. -- D.E. Knuth
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Cz May 01, 2003 4:42 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Dzięki za sugestie odnośnie forum. Pomyślimy, pozgrzytamy i podrapiemy się. Co do modyfikacji standardowego motywu - z otwartymi ramionami przyjmiemy gotowy motyw.
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Cz May 01, 2003 11:56 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Lain wrote:
A teraz poniewaz to temat krytykancki to chcę zgłosić parę robaczków:
- w motywie DrmWeb brakuje loga "witaj w internetowej akademii go", po prostu go nie wyświtla
- w kolumnach menu z lewej i prawej strony w tym samym motywie padło zawijanie wierszy w nagłówkach, tzn zawija wiersze (::Menu <E>użytkownika:: ) a chyba nie powinno
No widzisz, powiedziales i od razu poprawili :}
Powróć na górę
ketchup
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 02, 2003
Wiadomości: 66
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Cz May 01, 2003 6:28 pm    Temat wiadomości: Zgłaszanie bugow i ich poprawianie Odpowiedz cytując

W miare swoich skromnych mozliwosci staramy sie poprawiac bugi na biezaco.

Mam do Was prosbe o trzymanie sie kilku zasad, ktore ulatwia nam wszystkich zycie:

- nowa sprawa - nowy watek
- jeden post - jedna sprawa
- przemyslany i informacyjny tytul
- dobrze wybrane forum

To pozwoli mi np. szybciej poprawiac bugi i potwierdzac ten fakt na forum.

<Dygresja>
Dotyczy to zreszta nie tylko bugow. Nie mam chwilowo czasu czytac kawalow, ale pisanie kazdego w osobnym liscie z odpowiednio dobranym tytulem to, moim bardzo skromnym zdaniem, bardzo dobry pomysl.
</Dygresja>
Powróć na górę
yosz
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 30, 2003
Wiadomości: 186
Skąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa

PisanieNadesłano: Pn May 05, 2003 11:12 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Tommell wrote:
No widzisz, powiedziales i od razu poprawili :}
Przepraszam za maly offtopic, ale Lain to ona a nie on Drwiący

_________________
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Pn May 05, 2003 1:33 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

W takim razie byla to drobna literowka mistrzu. Z gory przepraszam, jezeli jakas przedstawicielka plci pieknej poczuje sie kiedys dotknieta meska forma czasownika.
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaBugi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy