Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Kto mnie pouczy?
Tu jest miejsce dla wszelkich ogłoszeń (np. o wymianie książek, turniejach, konwentach itp.)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaOgłoszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chirbi
Nobi
Nobi


Dołączył(a): wrz 21, 2003
Wiadomości: 3
Skąd jesteś: Jelenia Góra

PisanieNadesłano: Sb stycz 03, 2004 4:58 pm    Temat wiadomości: Kto mnie pouczy? Odpowiedz cytując

Witam.NAzywam sie chirbi Bardzo szczęśliwy .Jestem totalnym początkującym jeżeli można o tak nazwać .chciałbym wiedzieć czy znalazła by się osoba która mogła by wprowadzić mnie w tajniki tej trudnej lecz fascynującej gry.
Powróć na górę
kaisuj
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): sierp 28, 2003
Wiadomości: 282
Skąd jesteś: Lublin

PisanieNadesłano: Sb stycz 03, 2004 7:36 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Poszukaj najlepiej nauczyciela w dziale nauka albo wejdz na KGS i tam pogadaj z kims kto jest silniejszy od Ciebie. Na pewno sie ktos znajdzie.
Powróć na górę
Polkolordek
Keima
Keima


Dołączył(a): May 09, 2003
Wiadomości: 95
Skąd jesteś: Gdansk

PisanieNadesłano: Sb stycz 03, 2004 10:10 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

jesli nie masz nic przeciwko to bym mogl cie pouczyc podstaw
P.S. jednak wolalbym nauki na kurniku Puszczający oczko (ten serwer mi lepiej chodzi)
Powróć na górę
chirbi
Nobi
Nobi


Dołączył(a): wrz 21, 2003
Wiadomości: 3
Skąd jesteś: Jelenia Góra

PisanieNadesłano: Pn stycz 05, 2004 6:07 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Dzięki Bardzo szczęśliwy bardzo chętnie.
PS : Jak się stobą skontaktować?
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pn stycz 05, 2004 6:11 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Proszę traktować ten post jako tablicę ogłoszeń dla osób poszukujących nauczyciela. Dokładniej opisałem całość w ogłoszeniu w dziale Nauka. Proszę więc nie odpowiadać na ogłoszenia tutaj, a jedynie nawiązywać kontakty na priv. Każdemu użytkownikowi można nadać prywatną wiadomość (przycisk pw pod postem), większość także podaje swój adres mailowy.
Powróć na górę
pawelgo21
Nobi
Nobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 3
Skąd jesteś: Dublin, Irlandia (d. Kielce)

PisanieNadesłano: Pn stycz 05, 2004 10:34 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Szukam nauczyciela do skomentowania moich partii - najwyżej kilka w tygodniu. Moja siła na KGS ok. 16k.
Powróć na górę
Mokona
Nobi
Nobi


Dołączył(a): lut 15, 2004
Wiadomości: 2
Skąd jesteś: Piła

PisanieNadesłano: Pn marca 07, 2004 6:46 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Szukam nauczyciela o dużej cierpliwości dla kompletnego laika (czyli dla mnie) PLEASE!! ratujcie bo ja kocham go a wcale nie umiem w to grać !! Płaczący lub bardzo smutny
Powróć na górę
Pik
Nobi
Nobi


Dołączył(a): paźdź 07, 2003
Wiadomości: 4
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Wt marca 09, 2004 12:24 am    Temat wiadomości: Szukam ofiary ;) do eksperymentów może nawet pedagogiczny Odpowiedz cytując

Udało mi się dobić do 11k mam teraz kryzys, nie mam za dużo czasu (lekcje rególarne prawie niemożliwe) - jeżeli jeszcze się nie zraziłaś/eś to mogę kompletnie początkujących trochepouczyć. kontakt: blind_io @ o2.pl
Powróć na górę
Hermia
Nobi
Nobi


Dołączył(a): marca 05, 2004
Wiadomości: 1
Skąd jesteś: Piła

PisanieNadesłano: Śr marca 10, 2004 10:32 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Szukam nauczyciela ( który ma dużo cierpliwości Uśmiech ) dla początkujacego ( który ma dużo zapału Uśmiech ).
Powróć na górę
ssokolow
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): paźdź 02, 2003
Wiadomości: 10
Skąd jesteś: Sereno Fenn'a 4/8 Krakow

PisanieNadesłano: Pt czerw 04, 2004 4:17 pm    Temat wiadomości: szukam nauczyciela... Odpowiedz cytując

Moja sila obecnie 11k KGS 13k PSG

nic slomka KGS
Powróć na górę
tytuz
Nobi
Nobi


Dołączył(a): czerw 27, 2004
Wiadomości: 2
Skąd jesteś: Świnoujście / Kraków

PisanieNadesłano: Sb lip 24, 2004 2:56 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

mam 16k na KGS szukam pomocy u silniejszych graczy..

poczatkujacym moge udzielic kilka wskazowek
Powróć na górę
Hyuga
Nobi
Nobi


Dołączył(a): lip 05, 2004
Wiadomości: 1
Skąd jesteś: Mrągowo

PisanieNadesłano: Pn lip 25, 2004 1:04 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

szukam swojego Senseya kto by mógłby mi pomóc w przygodzie z go??
Powróć na górę
wj22
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): list 11, 2003
Wiadomości: 15
Skąd jesteś: Wrocław

PisanieNadesłano: Pn sierp 30, 2004 8:03 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Szukam nauczyciela.
Mam około 10-11kyu KGS i 13kyu PSG. Prawdopodobnie nie będę miał wiele czasu (rok szkolny), jednak mam spore ambicje, zapał i chęć bycia lepszym Uśmiech Ze swojej strony obiecuję systematyczność i staranność.

------------------------------

Przyjmę jednego ucznia.
Oferuję lekcje na KGS, komentowanie partii i trochę materiałów. Wymagania mniej niż 20kyu KGS lub 22 PSG. Kontakt: mail: w.j.22 @ wp.pl lub GG:1733765
Powróć na górę
aneta
Nobi
Nobi


Dołączył(a): grud 05, 2003
Wiadomości: 8
Skąd jesteś: warszawa

PisanieNadesłano: Wt sierp 31, 2004 2:21 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

szukam nauczyciela. mile widziany brunet, około 175 cm wzrostu, z poczuciem humoru...

tak mi sie tylko skojarzyło z postami wyżej Wesoły
Powróć na górę
bergman
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): kwiet 26, 2004
Wiadomości: 44
Skąd jesteś: Torun/Wawa

PisanieNadesłano: Śr wrz 01, 2004 11:32 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

a moze byc blondyn 198cm wzrostu? :P

zdjecia kandydatek prosze pszesylac na moj adres email :D
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaOgłoszenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy