Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


W co jeszcze gracie??
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Twoja ulubiona gra poza Go to:
Brydż
11%
 11%  [ 5 ]
Szachy
18%
 18%  [ 8 ]
Backgammon
0%
 0%  [ 0 ]
Warcaby
0%
 0%  [ 0 ]
Scrabble
6%
 6%  [ 3 ]
Inna gra karciana
4%
 4%  [ 2 ]
Inna gra planszowa
6%
 6%  [ 3 ]
Coś z RPG
25%
 25%  [ 11 ]
Komputerowe gry sieciowe
16%
 16%  [ 7 ]
Jeszcze na coś zefciu nie wpadłeś
9%
 9%  [ 4 ]
Wszystkich głosów : 43

Autor Wiadomość
zefciu
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 216
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pn grud 26, 2004 11:09 pm    Temat wiadomości: W co jeszcze gracie?? Odpowiedz cytując

Witam. Chciałbym dowiedzieć się, na jakie gry oprócz Go tracicie jeszcze czas? U nas w klubie regularnie grywamy w backgammona, brydźa (moim zdaniem druga po Go pod względem piękna), czasem nawet szachy, ostatnio ktoś przyniósł abalone vel kenolaba. Niestety ograniczenia tego forum sprawiają, że można podać w ankiecie tylko jedną odpowiedź, w postach jednak piszcie co chcecie.
Aha. Chodzi o gry mające wartość socjalizujące. Jeśli komputerowe, to tylko multiplayer.
Powróć na górę
lonewolf
Aji
Aji


Dołączył(a): paźdź 10, 2003
Wiadomości: 44
Skąd jesteś: Kraków

PisanieNadesłano: Pn grud 27, 2004 1:49 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Gomoku, renju, pente, hex, twixt, othello, czwórki, szachy, shogi, xiangqi, warcaby, amazons, lines of action, attaxx, halma, dots&boxes, tryktrak i ogólnie wszystkie ciekawe gry planszowe dla dwóch osób (np. próbowałem też DVONN i Golem's Word Game z LG). W karty nie gram.

Inna rzecz, że chociaż w każdą z tych gier grałem, moim ulubionym zajęciem nie jest wcale granie (a nawet gram bardzo mało), ale oglądanie gier dobrych graczy i samotne ich analizowanie (ewentualnie z pomocą komputera). W go też już wcale nie gram, ale ciągle oglądam nowe gry z go4go.

_________________
lone
Powróć na górę
Srolmops
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): paźdź 09, 2004
Wiadomości: 46
Skąd jesteś: Siemiatycze

PisanieNadesłano: Pn grud 27, 2004 2:54 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

glownie to mmorpg sypie troche FPP na necie
bilarda na wp, spoko mi idzie Bardzo szczęśliwy lepiej niz w go ale dawno nie gralem Bardzo szczęśliwy hehe
Powróć na górę
Nabu
Nobi
Nobi


Dołączył(a): list 08, 2004
Wiadomości: 4

PisanieNadesłano: Pn grud 27, 2004 12:29 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Oprócz go gram praktycznie tylko w szaczy. Choć może " gram " to za dużo powiedziane. Po prostu rozwiązuję sobie zadania szachowe np. mat w 4 posunięciach, samomaty itd.
Na inne gry nie starcza mi już czasu, bo wolę się skupić jednak na go. Jest to gra, która daje mi zdecydowanie najwięcej radości i satysfakcji, a atmosfera, która ją otacza i sama filozofia gry, godzą się z moimi poglądami.

_________________
Mądrze jest nie smucić się, ale radośnie dążyć.
Trzeba myśleć - myśl rodzi czyny.
Powróć na górę
nameless
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): czerw 26, 2004
Wiadomości: 21

PisanieNadesłano: Pn grud 27, 2004 2:57 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Earthdawn, Dungeons & Dragons, Cyberpunk 2020. Gry RPG też mają swój niepowtarzalny klimat. No i może trochę w Magic: the gathering.
Powróć na górę
Polkolordek
Keima
Keima


Dołączył(a): May 09, 2003
Wiadomości: 95
Skąd jesteś: Gdansk

PisanieNadesłano: Pn grud 27, 2004 3:31 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Lubie pograc w szachy, warcaby, czwórki, gomoku a takze pilke(na kurniku), z gier karcianych lubie bardzo tysiaca i kanaste. No i oczywiscie, co niektorzy wiedza, moja ulubiona gra (poza go Fajny ) ktora nie do konca mozna nazwac planszowa sa kropki Bardzo szczęśliwy Musze sie pochwalic ze w kropki jestem 100 razy lepszy niz w go Drwiący i to dzieki kropkom poznalem go Puszczający oczko a i dzieki kropkom poznalem Leszka Soldana Puszczający oczko w ogole kropki sa bardzo ekscytujace Puszczający oczko
Powróć na górę
Mandos
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): marca 02, 2004
Wiadomości: 238
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Pn grud 27, 2004 4:11 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

RPG na żywo i brydż ale niestety nie mam okazji w tej chwili w nie grać więc zostaje Go Uśmiech .

_________________
The good fighters of old first put themselves beyond the possibility of defeat,
and then waited for an opportunity of defeating the enemy.

Sun Tzu Wu - ART OF WAR
Powróć na górę
Ziper
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): wrz 12, 2004
Wiadomości: 17
Skąd jesteś: Wrocław

PisanieNadesłano: Pn grud 27, 2004 7:34 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Gry planszowe w kolejności najcześciej granych (poza go):
street soccer (z littlegolem.net), hex, scrabble, młynek, szachy, warcaby, tryktrak
RPG: Warhammer
sieciowe RPG: Dark Throne

Gram w wiele gier i z checia poznaję nowe. Najbardziej pasują mi "młode" gry, kiedy nie wiąże się z nimi setek sprawdzonych już taktyk, tylko do wszystkiego dochodzi się metodą prób i błędów. Gra staje się przyjemniejsza, kiedy moge wypróbować nowy wariant i sam się przekonam czy jest sluszny. Mam pewność, że ktoś nie opisał już odpowiedzi na ten ruch i nie pokazał wszystkich jego słabych punktów.:twisted: Gra taka jest twórcza, a nie odtwórcza. Puszczający oczko
Powróć na górę
Pomyj
Nobi
Nobi


Dołączył(a): sierp 22, 2003
Wiadomości: 3
Skąd jesteś: Bielsko-Biała

PisanieNadesłano: Wt grud 28, 2004 10:51 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

ja pogrywam trochę w RPG
kiedyś grałem w szachy teraz tak sporadycznie
czasem dla relaksu w tantrixa
a no i saper
Powróć na górę
Parn
Keima
Keima


Dołączył(a): czerw 23, 2003
Wiadomości: 84
Skąd jesteś: Zgierz

PisanieNadesłano: Pn stycz 02, 2005 1:07 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

gry karciane: 3-5-8, duren, kierki (nie te ktore sa gra w windowsie Uśmiech ) i tysiac
poza nimi gram w four in row, dots & boxes, street soccer, amazons i gomoku (ale te gry zdecydowanie mniej lubie)
no i jeszcze lubie pilkarzyki ale dawno nie gralem Uśmiech
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy