Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Wyklad
Informacje o lekcjach, nauczycielach. Dyskusja o metodach treningu.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaNauka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
benerit
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): list 27, 2003
Wiadomości: 275
Skąd jesteś: Gdańsk

PisanieNadesłano: Sb paźdź 08, 2005 8:28 am    Temat wiadomości: Re: Wyklad Odpowiedz cytując

Witam!

Po małej przerwie wznawiam urządzanie wykładów.
Pierwsze z nich przeznaczone będą dla graczy początkujących (siła ponizej 15kyu)

- poniedziałek 10.10.05 - godzina 20:00 - temat "kształty"

Informacje o wykładach jak zawsze w dziale LEKCJE

Kolejna informacja to, że zrobiłem pliki torrent z poprzednimi wykładami Nexo i moimi, oraz dyskusjami na KGS.
postaram sie pozniej torrenty wrzucic do jakiejs wyszukiwarki... na razie jednak zainteresowanych prosze o podanie mi maila na ktorego bede mogl wyslac te pliki.

Jakby ktos mial serwer ftp gdzie mozna by te wyklady wrzucic - prosze o kontakt.
Powróć na górę
benerit
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): list 27, 2003
Wiadomości: 275
Skąd jesteś: Gdańsk

PisanieNadesłano: Pn paźdź 16, 2005 2:31 pm    Temat wiadomości: Re: Wyklad Odpowiedz cytując

Archiwum wykładów dostepne jest pod adresem

www.icpnet.pl/~dabrowskiego3m1/go/

Wielkie podziękowania dla marmez'a za udostepnienie lacza

Jednak ze wzgledu na jego pojemnosc dostepnych bedzie tylko kilka wykladow i od czasu to czasu bede je zmienial (raz na tydzien)
Powróć na górę
Vince
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): paźdź 17, 2004
Wiadomości: 38
Skąd jesteś: Gliwice

PisanieNadesłano: Pn paźdź 17, 2005 8:31 pm    Temat wiadomości: Re: Wyklad Odpowiedz cytując

Wielkie dzieki za udostepnienie tej skarbnicy wiedzy.

I jesli mozna, prosilbym o wrzucenie w wolnym czasie czegos z wykladow 03-07.

Dysponuje serwerem, wiec w razie czego moglbym je udostepnic od siebie na jakis czas... jesli tylko bede mogl w jakis sposob te wyklady do siebie dostac.
Powróć na górę
benerit
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): list 27, 2003
Wiadomości: 275
Skąd jesteś: Gdańsk

PisanieNadesłano: Wt paźdź 18, 2005 10:40 pm    Temat wiadomości: Re: Wyklad Odpowiedz cytując

Poszukuję osoby, która nagrywała by wykłady.
Wszelkie oprogramowanie i samouczek dostarcze.

Wymagane:
- dobre chęci i systematyczność w uczęszczaniu na wykłady
- minimalne pojęcie o komputerze
- łącze internetowe pozwalające słuchać wykładów

wszystkie osoby chętne do pomocy prosze o kontakt. Będę niezmiernie wdzięczny Uśmiech
Powróć na górę
Vince
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): paźdź 17, 2004
Wiadomości: 38
Skąd jesteś: Gliwice

PisanieNadesłano: Pt grud 02, 2005 9:54 pm    Temat wiadomości: Re: Wyklad Odpowiedz cytując

mala prosba... daloby sie podmienic wyklady do sciagniecia na nastepne w kolejnosci ?
Powróć na górę
salmon
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): marca 09, 2005
Wiadomości: 17
Skąd jesteś: Bielsko-Biała

PisanieNadesłano: Pn grud 04, 2005 8:04 pm    Temat wiadomości: Re: Wyklad Odpowiedz cytując

Mam wykłady 1-24 więc mogę komuś kilka wysłać w razie potrzeby.
Piszcie na salmon @ vp.pl
Powróć na górę
salmon
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): marca 09, 2005
Wiadomości: 17
Skąd jesteś: Bielsko-Biała

PisanieNadesłano: Pn grud 05, 2005 6:32 pm    Temat wiadomości: Re: Wyklad Odpowiedz cytując

Vince właśnie mnie uświadomił, że nie mam wykładu nr 7 Smutny (mam 1-6, 8-25)
Powróć na górę
Vince
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): paźdź 17, 2004
Wiadomości: 38
Skąd jesteś: Gliwice

PisanieNadesłano: Śr grud 07, 2005 7:46 am    Temat wiadomości: Re: Wyklad Odpowiedz cytując

W takim razieczy bylby ktos tak mily i udostepnil 7 wyklad ?
Powróć na górę
Vince
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): paźdź 17, 2004
Wiadomości: 38
Skąd jesteś: Gliwice

PisanieNadesłano: Pn grud 19, 2005 11:15 pm    Temat wiadomości: Re: Wyklad Odpowiedz cytując

Ponawiam swoja prosbe o umieszczenie dalszych wykladow i wykladu nr7... panowie moderatorzy, daloby sie zrobic ?
Powróć na górę
benerit
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): list 27, 2003
Wiadomości: 275
Skąd jesteś: Gdańsk

PisanieNadesłano: Wt grud 20, 2005 8:01 am    Temat wiadomości: Re: Wyklad Odpowiedz cytując

Vince wrote:
Ponawiam swoja prosbe o umieszczenie dalszych wykladow i wykladu nr7... panowie moderatorzy, daloby sie zrobic ?

Już kilka razy tłumaczyłem, i zrobię to jeszcze raz - NIE istnieje wykład nr 7.

Moje były nagrywane od 1x8 do 1x25, a Nexa od 1 do 6. Obie numeracje są niezależne i nie mają ze sobą nic wspólnego.
Chociaż prawdą jest iż przez to wydaje się iż brakuje 7.
Powróć na górę
kashon
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): paźdź 28, 2003
Wiadomości: 21
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Wt grud 20, 2005 10:42 am    Temat wiadomości: Re: Wyklad Odpowiedz cytując

benerit wrote:
Archiwum wykładów dostepne jest pod adresem

www.icpnet.pl/~dabrowskiego3m1/go/

Wielkie podziękowania dla marmez'a za udostepnienie lacza

Jednak ze wzgledu na jego pojemnosc dostepnych bedzie tylko kilka wykladow i od czasu to czasu bede je zmienial (raz na tydzien)

Czy w tym tygodniu mogloby wypadac te "raz na tydzien"?

Z gory dziekuje:)

kashon
Powróć na górę
mariano
Nobi
Nobi


Dołączył(a): list 24, 2005
Wiadomości: 5

PisanieNadesłano: Wt grud 20, 2005 6:04 pm    Temat wiadomości: Re: Wyklad Odpowiedz cytując

troche meczace jest to iz wyklady bardzo różnia się od siebie jesli chodzi o zawartosc merytoryczna i sposob ich przekazania..... ;/

moim zdaniem jest potrzebny ktos bardzo silny ktory bedzie zarządzał akademią i wszystkimi wykladowcami omawiając wczesniej z nimi tematy...
Powróć na górę
kashon
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): paźdź 28, 2003
Wiadomości: 21
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Wt grud 20, 2005 6:51 pm    Temat wiadomości: Re: Wyklad Odpowiedz cytując

mariano wrote:
troche meczace jest to iz wyklady bardzo różnia się od siebie jesli chodzi o zawartosc merytoryczna i sposob ich przekazania..... ;/


O ile mi wiadomo, to wyklady sa przeznaczone dla graczy o roznej sile...

kashon
Powróć na górę
benerit
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): list 27, 2003
Wiadomości: 275
Skąd jesteś: Gdańsk

PisanieNadesłano: Wt grud 20, 2005 7:27 pm    Temat wiadomości: Re: Wyklad Odpowiedz cytując

mariano wrote:
troche meczace jest to iz wyklady bardzo różnia się od siebie jesli chodzi o zawartosc merytoryczna i sposob ich przekazania..... ;/

To zrozumiale - przygotowują je różne osoby, w różny sposób, dla graczy o różnej sile. Nic dziwnego, że jest tyle różnic.

Nikt nie mówi że trzeba chodzic na każdy wykład. Czasem temat może być interesujący, czasem nie.
Moim zdaniem taka różnorodność jest na plus - przynajmniej nie jest nudno.
Nie wiem jak Twoim zdaniem powinna wyglądać forma wykładów, ale musisz pamiętać, że wykładowcy robią to z własnej woli - wiec narzucanie im form jest trochę niestosowne.

mariano wrote:
moim zdaniem jest potrzebny ktos bardzo silny ktory bedzie zarządzał akademią i wszystkimi wykladowcami omawiając wczesniej z nimi tematy...

Marzenia... Uśmiech
silni gracze (z małymi wyjątkami) za bardzo akademii nie pomagają i jakoś nie mogę sobie personalnie wyobrazić osoby która chciałaby akademią zarządzać. Jest DEFICYT silnych graczy chętnych do pomocy - i jak na razie nigdzie leżących na ulicy nie widziałem.

A już całkiem z innej beczki - Go uczyć może każdy - nie musi być pro, ani dan, równie dobrze uczyc może 20kyu. Panuje tez niepisana zasada, że gracze wzajemnie sobie nie "zaglądają" w sposoby nauki szukając dziury w całym. Każdy ma prawo uczyć i nie ważne czy robi to bardzo dobrze czy tylko średnio - ważne że dzieki niemu ktoś rośnie w siłę.
Z tego powodu jakoś nie widzę osoby która by chciała zająć stanowiska "koordynatora wykładowców i omawiać z nimi tematy i mówić co mają robić" - btw w takim przypadku nie widzę również osób chcących przygotowywać wykłady.
Powróć na górę
Vince
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): paźdź 17, 2004
Wiadomości: 38
Skąd jesteś: Gliwice

PisanieNadesłano: Śr grud 21, 2005 12:09 am    Temat wiadomości: Re: Wyklad Odpowiedz cytując

Dzieki za wyjasnienie problemu 8 wykladu, Benerit, pozdrawiam!
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaNauka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy