Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Nieaktualne siły w dziale lekcje
Zgłoszenia błędów na stronach i sugestie
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaBugi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Polkolordek
Keima
Keima


Dołączył(a): May 09, 2003
Wiadomości: 95
Skąd jesteś: Gdansk

PisanieNadesłano: Pn lut 13, 2005 4:08 pm    Temat wiadomości: Nieaktualne siły w dziale lekcje Odpowiedz cytując

Wydaje mi sie, iz trzeba to poprawic, gdyz to troche razi jesli przy np. Tommelu jest sila 10 kyu Puszczający oczko albo przy zefciu 11 kyu itd Uśmiech
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pn lut 13, 2005 4:18 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Jest tam też podany adres, na który trzeba przesyłać wszelkie korekty.

_________________
Graj każdy ruch tak, jakby był twoim ostatnim.
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Pn lut 13, 2005 7:22 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Onegdaj dostałem od admina iag maila z zapytaniem co z tym zrobić. Oczywiście odpowiedziałem jasno i szczegółowo, jakie zmiany należy poczynić. Rezultatu brak.
Powróć na górę
benerit
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): list 27, 2003
Wiadomości: 275
Skąd jesteś: Gdańsk

PisanieNadesłano: Pn lut 13, 2005 7:59 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Proszę mi przesłać informacje jakie poprawić a zmienię to...

Zresztą dział Lekcje wkrótce (po środzie) będzie (mam nadzieje) przeorganizowany.
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Pn lut 13, 2005 8:18 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Hm, jakaś inna forma? Mniej hmm statyczna?
Dotychczas nie zauważyłem zbytniego zainteresowania, od ładnego pół roku (może dłużej?) nie zgłosił się był do mnie nikt chcący się czegoś nauczyć..
Powróć na górę
benerit
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): list 27, 2003
Wiadomości: 275
Skąd jesteś: Gdańsk

PisanieNadesłano: Pn lut 13, 2005 9:01 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Tommell wrote:
Hm, jakaś inna forma? Mniej hmm statyczna?
Dotychczas nie zauważyłem zbytniego zainteresowania, od ładnego pół roku (może dłużej?) nie zgłosił się był do mnie nikt chcący się czegoś nauczyć..

Powiedzmy, że chcę zrobić formę czesciej odwiedzana. Beda w niej rowniez informacje o wykladach, dostep do skomentowanych partii i inne... ale to jeszcze kilka dni... wszystko w swoim czasie...
Powróć na górę
Ziper
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): wrz 12, 2004
Wiadomości: 17
Skąd jesteś: Wrocław

PisanieNadesłano: Pn lut 13, 2005 11:18 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Mam pewną propozycję odnośnie działu Lekcje.
Brak nowych chętnych do nauki mógł być spowodowany tym, że te ogłoszenia wisiały już dłuugi czas i nie wiadomo było nic odnośnie ich aktualności. Mogło to odstraszyć niektórych. Sądzę, że pomocne może być zautomatyzowanie działu "Nauczyciele" i pozwolenie każdemu chętnemu dodać swoje zgłoszenie, usunąć je, czy zmodyfikować informacje na temat warunków lekcji czy siły gry. Dział ten byłby wtedy zawsze aktualny.
Wiem, że łatwo napisać to co napisałem, a wykonanie tego jest trudniejsze ale skoro udało się stworzyć automatyczny system rozliczania ligi, to z tym też nie powinno być problemu. Uśmiech
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaBugi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy