Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


problemy z aktywacja konta :-(
Jesteś kompletnie zielony? Nie wiesz co to jest seki? Zapytaj tutaj
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaPoczątkujący
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anticc
Gość





PisanieNadesłano: Śr marca 23, 2005 4:28 pm    Temat wiadomości: problemy z aktywacja konta :-( Odpowiedz cytując

przepraszam, ze tutaj, ale w bugach nie moge nic napisac bo nie jestem zarejstrowany Smutny a nie jestem zarejestrowany, bo przy aktywacji konta pojawia sia blad, ze nie ma takiego uzytkownika Smutny co robic??
Powróć na górę
benerit
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): list 27, 2003
Wiadomości: 275
Skąd jesteś: Gdańsk

PisanieNadesłano: Cz marca 24, 2005 2:42 pm    Temat wiadomości: Re: problemy z aktywacja konta :-( Odpowiedz cytując

anticc wrote:
przepraszam, ze tutaj, ale w bugach nie moge nic napisac bo nie jestem zarejstrowany Smutny a nie jestem zarejestrowany, bo przy aktywacji konta pojawia sia blad, ze nie ma takiego uzytkownika Smutny co robic??

Sprawdz wielkość liter, ewentualnie weź inny login.
Powróć na górę
foitek
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): marca 23, 2005
Wiadomości: 16
Skąd jesteś: opolskie

PisanieNadesłano: Cz marca 24, 2005 2:55 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

wzialem inny login i zarejstrowalem sie jako foitek :-] ale nie zmienia to faktu, ze sa z ta aktywacja konta jakies problemy Drwiący dopiero za 4 razem udalo mi sie tego dokonac Drwiący
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaPoczątkujący Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy