Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Klub GO w Kielcach?
Tu jest miejsce dla wszelkich ogłoszeń (np. o wymianie książek, turniejach, konwentach itp.)
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaOgłoszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Surt
Nobi
Nobi


Dołączył(a): czerw 12, 2004
Wiadomości: 2
Skąd jesteś: Kielce/Kraków

PisanieNadesłano: Śr stycz 12, 2005 11:31 am    Temat wiadomości: Klub GO w Kielcach? Odpowiedz cytując

Witam.
Znalazlem w ogloszeniach informacje iz w Kielcach ruszyl klub GO w Wyzszej Szkole Handlowej (ul. Peryferyjna 15) w sali 132, budynek A, co wtorek o godz 17. Ogloszenie przeczytalem dopiero w tym miesiacu :). Pisalem pod podany email, niestety bez odpowiedzi :(. Czy ktos wie cos wiecej o tych spotkaniach? Czy klub wogole funkcjonuje?

pozdrawiam
Przemek
Powróć na górę
Alchem
Nobi
Nobi


Dołączył(a): wrz 12, 2004
Wiadomości: 5
Skąd jesteś: Kielce

PisanieNadesłano: Sb stycz 15, 2005 12:38 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Hejka. Klub działa tak jak jest napisane czyli we wtorki od godz. 17.00 na WSH tyle że nie w sali 132 a 122 (tamtą nam zabrali). Daj znać a powiem Ci wszystko co i jak. Pozdrawiam i zapraszam
Powróć na górę
silk
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 47
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Sb stycz 15, 2005 5:38 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Skoro klub działa i się spotyka, to może dodaj informacje o nim na wiki:
wiki.go.art.pl/index.php/KlubyGo

_________________
An algorithm must be seen to be believed. -- D.E. Knuth
Powróć na górę
Alchem
Nobi
Nobi


Dołączył(a): wrz 12, 2004
Wiadomości: 5
Skąd jesteś: Kielce

PisanieNadesłano: Sb stycz 15, 2005 8:10 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Myślimy nad zmianą lokalu bo niektore osoby maja problem z dojazdem także jak wszystko już będzie ok to dodam.
Powróć na górę
silk
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 47
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pn stycz 16, 2005 2:51 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Skoro macie sale to ja bym z niej nie rezygnował.
A jak załatwicie inny lokal to zróbcie "filie" - drugie spotkania innego dnia.
Co dwa dni spotkań to nie jedno Bardzo szczęśliwy Sprawdzone Bardzo szczęśliwy

_________________
An algorithm must be seen to be believed. -- D.E. Knuth
Powróć na górę
Alchem
Nobi
Nobi


Dołączył(a): wrz 12, 2004
Wiadomości: 5
Skąd jesteś: Kielce

PisanieNadesłano: Pn stycz 16, 2005 3:25 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Masz rację trzeba pomyśleć nad tym Bardzo szczęśliwy
Powróć na górę
Xellosik
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): wrz 10, 2003
Wiadomości: 33
Skąd jesteś: Kielce

PisanieNadesłano: Pn stycz 16, 2005 8:18 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

No ja jestem z Kielc i tak myslalem zeby wpasc do klubu ale jakos nie moge sie przemodz
sami starsi a ja dopiero 16 lat

_________________
Jestem dzieckiem lęku. Jestem dzieckiem śmierci, która nosze w sobie. Jestem swoja własną samozagladą.
Powróć na górę
silk
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 47
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pn stycz 17, 2005 3:28 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Xellosik - naprawdę tym się nie przejmuj, goiści to napewno mili ludzie, nie zrobią ci krzywdy Bardzo szczęśliwy

U nas w klubie też są osoby w róznym wieku - od dziewięciu do trzydziestuparu i wszyscy się dobrze bawią.

A jak ty już zaczniesz przychodzić do klubu, to innym w twoim wieku będzie tym łatwiej i też zaczną przychodzić. ^_^

_________________
An algorithm must be seen to be believed. -- D.E. Knuth
Powróć na górę
Alchem
Nobi
Nobi


Dołączył(a): wrz 12, 2004
Wiadomości: 5
Skąd jesteś: Kielce

PisanieNadesłano: Wt stycz 18, 2005 12:28 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Hejka. Trochę mnie zdziwiłeś że sami starsi bo jest (jak narazie) 3 chłopakow w twoim wieku więc się nie martw tylko przychodź jutro na 17 :). Pozdrawiam i czekamy Bardzo szczęśliwy
Powróć na górę
Xellosik
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): wrz 10, 2003
Wiadomości: 33
Skąd jesteś: Kielce

PisanieNadesłano: Śr stycz 19, 2005 9:13 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Za tydzien wpadne napewno!!!wczoraj nie moglem bo zatrzymaly mnie sprawy domowe:/.Ale za tydzien bede!!!To do wtorku:D

_________________
Jestem dzieckiem lęku. Jestem dzieckiem śmierci, która nosze w sobie. Jestem swoja własną samozagladą.
Powróć na górę
Alchem
Nobi
Nobi


Dołączył(a): wrz 12, 2004
Wiadomości: 5
Skąd jesteś: Kielce

PisanieNadesłano: Śr stycz 19, 2005 9:17 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Spoko to do wtorku Uśmiech
Powróć na górę
kaisuj
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): sierp 28, 2003
Wiadomości: 282
Skąd jesteś: Lublin

PisanieNadesłano: Cz stycz 20, 2005 1:57 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Xellosik wrote:
No ja jestem z Kielc i tak myslalem zeby wpasc do klubu ale jakos nie moge sie przemodz
sami starsi a ja dopiero 16 lat

To Ty juz stary jestes! 16 lat na karku to nie byle co. W GO graja znacznie mlodsi od Ciebie. Zastanow sie jak by sie czul, jakby ktos w wieku 10 lat powiedzial, ze nie przyjdzie do Twojego klubu, o tam same 16 latki sa:P U nas podobnie ludzie sa w bardzo roznym wieku i wszyscy sie dobrze bawia.
Powróć na górę
Xellosik
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): wrz 10, 2003
Wiadomości: 33
Skąd jesteś: Kielce

PisanieNadesłano: Sb lip 23, 2005 7:23 pm    Temat wiadomości: Re: Klub GO w Kielcach? Odpowiedz cytując

A mam pytanie czy klub dziala takze w wakacje? Bo jak bylem ostatnio to pan dozorca nie wiedzial. Jesli dziala to prosze powiedziec w jakich dniach i o jakiej porze natomiast jesli nie prosze rowniec mnie o tym poinformowac.

_________________
Jestem dzieckiem lęku. Jestem dzieckiem śmierci, która nosze w sobie. Jestem swoja własną samozagladą.
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaOgłoszenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy