Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Anime
Hikaru no Go
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaManga & Anime
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ishikawa
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): paźdź 19, 2003
Wiadomości: 53
Skąd jesteś: Lubartów

PisanieNadesłano: Pn paźdź 20, 2003 12:29 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Fajne anime to takie, które Tobie pasują wprawdzie nie jestem jakimś wielkim znawcą, ale moge podać pare tytułów :
1.DragonBall wszyskie epizody chciaż filmy kinowe są ciekawsze.
2. Ghost in the Shell - świetne anime dla ludzi lubiących powieści detektywistyczne połączone z akcją.
3.Onegai Teacher - ciekawa powieść o kosmitach i uczniach. Bardzo romantyczna.
4.Flame of Rekka - głównie dla fanatyków sztuk ninja Puszczający oczko wprawdzie tam otochodzi.
5.Naruto - jak wyżej.
6.HunterXHunter - ciekawa historyjka warto obejżeć pomimo że początkowe 2-3 odcinki są nudne to dalej akcja sie rozwija na maxa.
7.Samurai Girl Real Bout High School - nazwa sama za siebie mówi.
8.Samurai Deeper kyo - jak wyżej.
9.Slayers
10.With Hunter Robin.
11.Video Girl AI - romantyuczna komedia.
12.Pokemony.
13.Hikaru no Go Uśmiech
14.Dna2.

W spisie tum kolejność nie ma znaczenia poprostu są to prawie wszyskie anime jakie są warte obejżenia, a jeśli chodzi o to skąd je ściagnąć to nie powiem z jakiej stronki bo nie wiem za bardzo ja urzywam programu emule i kaza.
Powróć na górę
Karczmarz
Nobi
Nobi


Dołączył(a): grud 10, 2003
Wiadomości: 8
Skąd jesteś: Gliwice

PisanieNadesłano: Pt grud 12, 2003 7:39 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Tak sobie siedze i czytam i aż dziw bierze, że nikt nawet słowem nie wspomnial o Berserku Wstrząśnięty
Nie widzialem nic lepszego (a troche widzialem Bardzo szczęśliwy ), chociaz fajnie sie zapowiada nowa seria p.t. Naruto.

Podsumowując BERSERK to pozycja obowiazkowa dla każdego !!!

_________________
He that fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster.
Friedrich Nietzsche
Powróć na górę
Valdi
Nobi
Nobi


Dołączył(a): grud 08, 2003
Wiadomości: 8
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Sb grud 13, 2003 12:58 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Jest tego troche:
Akira
Ghost in the Shell
My Neighbor Totoro
Serial Experiments Lain
Grave of the Fireflies
Ninja scroll
Naruto

Milego ogladania
Powróć na górę
dobranocka
Nobi
Nobi


Dołączył(a): lip 07, 2003
Wiadomości: 2
Skąd jesteś: Kraków

PisanieNadesłano: Sb grud 13, 2003 1:04 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Dobra, ostatnio widziałam Kareshi kanojio no Jijou (Kare Kano). To jest jedna z najlepszych serii, jakie w życiu widziałam. Ma 26 ep-ków i jak dla mnie to jest zdecydowanie za mało. Naprawdę wciąga.
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Pn stycz 04, 2004 3:16 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Berserk zaczęłam oglądac i nie spodobał mi się szczegolnie:)
Za to hikaru no go wymiata:P
I oavki rurouni kenshin

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
Karczmarz
Nobi
Nobi


Dołączył(a): grud 10, 2003
Wiadomości: 8
Skąd jesteś: Gliwice

PisanieNadesłano: Pn stycz 04, 2004 4:53 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Mam nadzieje, że doszłaś przynajmniej do drugiego odcinka Berserka Puszczający oczko bo pierwszy jest zarazem ostatnim, wiec mozna duzo nie zrozumiec i może sie nie spodobać, ale już od drugiego... Rozsierdzony A Rurouni Kenshin napewno warto obejrzeć.

Polecam też: Full Metal Panic (wyszła też już druga seria), X, Neon Genesin Evangelion, Ranma, Record of Lodoss War, Shaman King, Serial Experiment Lain (dla wybranych Puszczający oczko ), Slam Dunk (obowiązkowo), Trigun, Tokyo Underground, Hellsing, Cowboy Bebop, Outlaw Star, Love Hina, Flame of Recca, El Hazard i wiele innych Puszczający oczko

Wiem, że dużo z wymienionych jest oczywista i pewnie większość je widziała, ale i tak je podałem na wszelki wypadek 8)[/b]

_________________
He that fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster.
Friedrich Nietzsche
Powróć na górę
Parn
Keima
Keima


Dołączył(a): czerw 23, 2003
Wiadomości: 84
Skąd jesteś: Zgierz

PisanieNadesłano: Pn stycz 04, 2004 4:57 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Po wczorajszym malym maratoniku WITCH HUNTER ROBIN Uśmiech
Powróć na górę
Scatee
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): paźdź 30, 2003
Wiadomości: 24
Skąd jesteś: Łuków

PisanieNadesłano: Pn lut 02, 2004 1:55 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

A ja polecam Chrno Crusade co to chlopaki z #animekeep teraz fansubuja. Nun on rampage! Puszczający oczko
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Pn lut 08, 2004 5:10 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Hmm...
Tez zalezy kto czego chce..
Dla komdiantów, polecam Di Gi Charat, nyo. Do tego Love Hina, Video Girl Ai ( komedia romantyczna)...
Dla wielbicieli ciekawych romansów- Fushugi Yuugi, Oh!My goddess , Adventures of Mini goddess, Peach Girl, Video Girl Ai
Dla anime przygodowych polecam- naruto, Rurouni Kenshin
cdn;)

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
yebisu
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): lip 31, 2003
Wiadomości: 21
Skąd jesteś: Gdansk

PisanieNadesłano: Pn lut 08, 2004 5:39 pm    Temat wiadomości: ... Odpowiedz cytując

dla mnie najlepsza komedia - Ranma - jest wypasiona Bardzo szczęśliwy szczegolnie manga...
chociaz na Digi Charat poplakalem sie na jednym odcinku ze smiechu Drwiący
Azumanga Daioh nikt nie wspomnial - a smiechu tez jest sporo..
no i obowiazkowe Dragon Half Uśmiech
o innych gatunkach nie bede sie wypowiadal bo to jak juz tu napisano zalezy od gustu a komedie chyba kazdy lubi.. ^^

_________________
Elite Team
Powróć na górę
Jaczak
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): lut 09, 2004
Wiadomości: 12

PisanieNadesłano: Śr lut 11, 2004 6:04 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Wolf's Rain - bardzo dobre, ciekawer kiedy tylko wyjdą te 4ostatnie epy [łącznie ma być 30!]
Angel Sanctuary - ja bym tutaj już uważał, nie każdemu podpasuje, lepiej nie ryzykować "od razu" i obyć się w innych animcach
DiGi Charat - niektórzy powiedzą że zbyt cukierkowe
Miyazaki&Ghibli - klasa sama w sobie, nic dodać, nic ująć -> oglądać jak najwięcej jak najczęściej!
Golden Boy - benkyo benkyo benkyo? dobra seria. życiowa, Drwiący
Onegai Twins - średnie, później wyjaśnię dlaczego
Ayashi no Ceres - bardzo-bardzo dobre, wzruszające...
Kenshin OAV - wypasione, :] -> po tym łatwiej docenić 'The Last Hero"
Hellsing - kicz w najlepszym wydaniu; przy 2 oglądaniu wywołuje niekontrolowany śmiech w najdziwniejszych momentach
Lain - matrixowski, najlepiej oglądać po nocach
GitS - klasyk, zarówno wada jak i zaleta
Jin-roh - bardzo ciężkie w odbiorze, sam podchodziłem dwa razy, mocno miesza w głowie
Dragon Ball - telenowela, do mnie kompletnie nie trafia
Pokemony - NIE!
Akira - jak GitS, klasyk, do mnie trafia trochę bardziej, też dość ciężkie, nie polecam płci pięknej [która przeważnie tota nie trawi]
X - dobre, po prostu; btw jak mi ktoś powiedział że to shounen-ai to się trochę zdziwiłem, O.O
Reccord of Lodoss War OAV - do bólu klasyczne fantasy, brzydkie smoki, cudowny ending-theme
Love Hina - dobra, choć bardzo nierówna seria, rozkręca się mocno w OAVkach i Again, pozostawia po sobie mocny niedosyt
Fushigii Yuugi - 52ep ale chyba warto
Dragon Half - ending-theme wymiata, odstresowujące
Cowboy Bebop - także bardzo dobre anime, sprytne połączenie głębokiej fabuły z szybką akcją; małe sprostowanie: odcinków jest 27, ostatni - session XX - był nieemitowany, chyba wszędzie poza Japonią [swoją drogą jest to NAJLEPSZY odcinek Bebopa, masę spraw wyjaśnia]

Onegai Teacher - moja ulubiona seria, ona zaznaczyła mój powrót na łono m&a, ep 9-11 są mocno transcendentne, przynajmniej ja je tak odbieram, dziwny jestem...
Neon Genesis Evangelion - moja 2. ulubiona seria, mistrzowska kreacja bohaterów i ukazanie ich schizz; daje mocny zastrzyk nadzieji na lepsze jutro


Animatrix - przereklamowane, najlepszy ep to Beyon, imho
Read or Die OAV - krótkie i przyjemne [3ep], jest też seria TV której nie oglądałem, jeszcze; ROD ukazuje do czego może doprowadzić miłość do książek, rotfl
Adolescence of Utena - podobno zachacza już o yuri, ale ja tam nic nie zauważyłem, strawne
Hand Maid May - [10+1ep] krótkie i przyjemne, oglądać jak się inne źródła wyczerpały
Angelic Layer - grupa docelowa 8-14lat, lecz i starsi znajdą tu coś dla siebie, głównie akcja
Iketeru Futari - porąbane ecchii, średnie, krótkie
Saber Marionette J - bardzo dobre, najbliżej chyba do LH, końcówka miejscami smutna, polecam
Yami no Matsuei - odradzam, bardzo ciężko się ogląda
Kimagure Orange Road - kolejna komedyjka romantyczna, bardzo klimatyczna, lepsza nawet od AnC, dłuuugie! [40+8ep+2movie]
Mouse - trochę ecchii, ogólnie zwariowane i energetyczne, dobry zabijacz czasu
Kanon - enta komedyjka romantyczna, dobra ale nic ponadto
Fruits Basket - jak wyżej tylko słabsze, :]
.hack//SIGN - mamy wirtualny świat rpg... oby tylko wirtualny? warte obejrzenia
.hack//DUSK - dla trochę młodszego widza, gorsze niż SIGN
Excel Saga - parodia BARDZO BARDZO wielu anime, gwarantowana świetna zabawa, nawet z tak niskim poziomem animowej wiedzy jak moja
Puni Puni Poemi - parodia Excel Sagi, epizody 2, przy 2 oglądaniu mnie już wnerwiało - jak masz coś innego do obejrzenia to lepiej obejrzyj to
Blood, the Last Vampire - bardzo klimatyczne, nazwa mówi sama za siebie
Bronze - jedyne yaoi które obejrzałem, nie polecam, :[
Stellvia of the Universe - bardzo miły pożeracz czasu, oglądałem szybciej niż ściągałem, Puszczający oczko
RahXephon - seria często przyrównywana do NGE, również bardzo dobra, ending jest trochę confusing
Mysterious Cities of Gold - Tajemnicze Złote Miasta, miód na animową duszę
Neoranga - mechy standart, krótkie i przyjemne
Scryed - user-friendly, z serii jeden dobry - drugi zły, obaj wyjątkowo do siebie podobni i posiadający nadprzyrodzone moce, lol

kolejność wyżej w miarę losowa - co mi się przypomniało to pisałem

skąd ciągnąć? głównie dc, kazaa ma bardzo słabe transfery i mało userów, emule jest wnerwiający. jak coś to służe dobrymi hubami.

i ogólnie to chciałem się tym postem przywitać. Jaczak jestem, Puszczający oczko
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Pt lut 13, 2004 2:57 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Witamy , witamy=)
A bTW Twojego postu
Di Gi Charat przeslodzone? Skądże. Nie znam anime które mialo by bardziej mroczny klimat, nyo.
A Angel Sanctuary... Wedlug mnie nie mozna powiedziec, ze nie jest dobre na początek. Jest dobre na początek, ale faktycznie nie dla kazdego. Jednak to juz kwestia gustu. AS jest specyficznym anime, i faktycznie nie kazdemu się spodoba, jesli jednak komus podobają się tego typu klimaty, moze byc dobre i na początek.
Ayashi no Ceres- Wzruszające jak kazda manga pani Watase, jesli rozumiesz o co chodzi:)
A Hellsing jest bardzo dobre. Kicz kontrolowany i zamierzony.
Dragon ball- Dobre na początek dla 10 latków, a zarazem dobre dla starych fanow, dla ktorych wszystko zaczelo sie od dragon balla=)
Pokemonom , fakt, mowimy nie;)
Kurcze o Bebopie 27 nie wiedzialam, bedzie trza sciagnac.
Excel Saga- No kurcze, nie podobala mi sie do konca. i BTw, nie sądze, zebys mial niską animową wiedze.
Puni puni poemi- jestem jedną z nielicznych osob, ktorym sie to nie podobalo. Ogladalam 1 epizod i juz nie moglam Uśmiech

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
Jaczak
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): lut 09, 2004
Wiadomości: 12

PisanieNadesłano: Pt lut 13, 2004 3:54 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

AS -> jest bardzo ale to bardzo specyficzne. ostatnio kolega, niezbyt wtajemniczony, nalegał by mu to dać. odradzałem, ale się uparł. później żałował że nie przełożył na później. AS jest skierowane do danych grup, grup które raczej większością nie są, methinks.
AnC -> rozumiem, ;)
Hellsing -> ja przecież rozumiem że to jest kicz zamierzony. czy już kontrolowany to trochę inna sprawa. swoją drogą przypominam, że 23lutego ma wyjść 1tom mangi po polsku, :}~
DB -> ale ja przy tym wysiadam, ok, zaczynałem od SM i jestem nienawracalny, ;)
CB 27 -> koniecznie, seria po tym nabiera zupełnie innego wydźwięku; w odcinku zawarte org. reklamy japońskie [przynajmniej w tym który posiadam] i w jednym miejscu bardzo to psuje klimat- ostatnia piosenka, chyba hiphop (!) [ale ambitny, ;)] i zaraz wyskakuje kieś tentacle reklamujące platki, brrr... ;)
ES -> ma bardzo dobre niektóre moemnty, musisz mi tu przyznać rację
PPP -> rozumiem i się wcale nie dziwię
Powróć na górę
zefciu
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 216
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Pt lut 13, 2004 12:25 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

ES - Bardzo dobre. Przednia zabawa w wyszukiwanie smaczków pochodzących z innych anime i nie tylko.
PPP - W00+. A zwlaszcza scena z ukrzyżowanym pieskiem-robotem. I transformacja (kolanówki)
Hellsing - bardzo dobry pastisz.
CB - chyba najlepsze anime jakie widziałem
DGC - robiono mi tymn pranie mózgu na sylwestra. Bardzo zabawne, ale tylko główna seria-gema.
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Sb lut 14, 2004 1:31 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Ai Yori Aoshi roxuje, nie ma co :}
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaManga & Anime Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy