Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Anime
Hikaru no Go
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaManga & Anime
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Sb lut 14, 2004 8:13 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

A coż to w ogole jest? Puszczający oczko
Bede musiala sciagnac ten 27...
AS ,owszem jest skierowane dla grup które nie są wiekszoscią.
Ale chodzi o to, ze wedlug mnie bardzo często kiedy ktos nie polubi AS na początku, to potem tez mu się nie spodoba.
Ja ogladalam to tak DB/ DBZ/ DBGT <--Love Hina<-- AS;
I spodobalo mi sie juz na początku=) Ale ja jestem chodzacy ewenement.

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Cz marca 25, 2004 8:31 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Obejrzałam to onegai teacher...
I nie jest az takie wspaniale jak mowiles, moim zdaniem.. Owszem, jest niczego sobie, ale calosc jakas taka przeslodzona, i po 8 epizodzie zaczyna robić się przynudnawa... Ale to moim zdaniem:)
ocena 6/10

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
Jaczak
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): lut 09, 2004
Wiadomości: 12

PisanieNadesłano: Cz marca 25, 2004 10:18 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

jak dla mnie właśnie zabawa zaczyna się po 8ep - to anime wchodzi wtedy na coś głębszego niż standardowe on+one. ale kto co lubi.

przedwczoraj skończyłem oglądać chobits. niektórzy będą mówić że zbyt cukirkowe, etc., ale mi tam się podobało. trochę podobne do SMJ, jednakże o niebo lepsze, imho.
Powróć na górę
Parn
Keima
Keima


Dołączył(a): czerw 23, 2003
Wiadomości: 84
Skąd jesteś: Zgierz

PisanieNadesłano: Cz marca 25, 2004 10:33 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

ze jakie? ze niby cukierkowe?? Eh chyba ktos nie zauwaza w tym anime tego mrocznego klimatu ktory zwlaszcza po 13 odcinku wrecz wylewa sie z ekranu. Nie wiem ale po Chobits spodziewalem sie lekkiego i przyjemnego anime, a zdecydowanie takie nie bylo (o dziwo policzylem to na plus). Moze pierwsza polowa serii jest cukierkowa i wesola, ale druga polowa ma zdecydowanie mroczny klimat i naprawde sklania widza do wielu refleksji i zastanowienia sie nad zyciem. Nie wiem jak mozna powiedziec ze ta seria jest cukierkowa (wiem Jaczak ze ty tak nie powiedziales). Uśmiech (SMJ nie ogladalem wiec nie wiem jak interpretowac Twoje porownanie Uśmiech )
Powróć na górę
Jaczak
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): lut 09, 2004
Wiadomości: 12

PisanieNadesłano: Pt marca 26, 2004 8:31 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

żeby nie było - ja bardzo doceniam Chobits -> co więcej, uważam je za jedno z 3najlepszych anime jakie miałem przyjemność oglądać [razem z OT i NGE]. spotkałem się po prostu z podobną opinią - o "cukierkowatości" tota. jak sam zauważyłeś, tak nie uważam...
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Pt kwiet 02, 2004 3:16 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Chobits takie dobre..?
Ja skonczylam na 4 epizodzie, ale skoro mowicie to sobie wznowie.
Dla mnie onegej ticzer no wlasnie nie do konca wykracza poza ona+on.. Moze nie jest to takie typowo shojo, jak Fuushugi Yugi, i jest ciekawe, ale jak dla mnie troche za duzo rzeczy sie powtarza, jesli chodzi o schematy.

Me teraz oglada Laina i haibane Renmei:] I powiem, ze to pierwsze to najbardziej schizowate anime jakie widzialam;]

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
Jaczak
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): lut 09, 2004
Wiadomości: 12

PisanieNadesłano: Pt kwiet 02, 2004 6:05 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Teacher - shoujo?! 8O... Jak dla mnie jest to jedno z bardziej typowych shounen... Wstrząśnięty

Chobits się później rozkręcają, Puszczający oczko [btw większość anime warto do-obejrzeć, chyba że mowa o Gundamie, ;)]

SE Lain jest mocno metafizyczne. Cudowny opening theme - Duvet, zarówno pod względem tekstu jak i muzyki. Najlepszy efekt osiągnie się oglądając toto w nocy -
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Sb kwiet 03, 2004 7:19 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Jaczak wrote:
Teacher - shoujo?! 8O... Jak dla mnie jest to jedno z bardziej typowych shounen... Wstrząśnięty
Ja sie nie znam na tych terminach:P
Umiem powiedziec czym jest hentai, yaoi, yuri, magical girls.. w sumie shounen tez wiedzialam mniej wiecej, ale myli mi sie to okrucienstwo.

Jaczak wrote:
Chobits się później rozkręcają, Puszczający oczko [btw większość anime warto do-obejrzeć, chyba że mowa o Gundamie, ;)]
Na mangaforum mowią nawet o ludziach ogladajacych gundama jako o osobach o spieprzonym guscie:]
Jaczak wrote:
SE Lain jest mocno metafizyczne. Cudowny opening theme - Duvet, zarówno pod względem tekstu jak i muzyki. Najlepszy efekt osiągnie się oglądając toto w nocy - sprawdzone, :}~~
Oglądam wieczorami
[quote="Parn"] Zwlaszcza po 13 odcinkach...[/quote:82b37df0fa

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
Jaczak
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): lut 09, 2004
Wiadomości: 12

PisanieNadesłano: Sb kwiet 03, 2004 7:58 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Quote::
Ja sie nie znam na tych terminach:P
Shoujo żeński punkt widzenia, shounen męski. Tak ja to widzę, Puszczający oczko

Quote::
A ile to ma ep?
26+1

Właśnie [dosłownie!] oglądam Samurai Deeper Kyo. Świetne anime. Więcej jak obejrzę d
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Pt kwiet 09, 2004 11:32 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

A ja przemogłam w sobie niechęć do ilości odcinkow tego anime, i zaczęłam oglądać Rurouni Kenshin=] I jak narazie muszę przyznacz, że mi się podoba.
Ale OVAki 1-4 i tak najlepsze z całej serii, nie podoba mi sie samuraj który

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
wj22
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): list 11, 2003
Wiadomości: 15
Skąd jesteś: Wrocław

PisanieNadesłano: Pt kwiet 09, 2004 1:49 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Kenshin to moje ulubione anime, ale niestety tylko do okolo 60-65 odcinka. Gdzies w tym momencie rezyser skonczyl ekranizacje mangi i zaczal zmyslac. Wyszedl koszmar Smutny Uważajcie na te odcinki :
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Pt kwiet 09, 2004 4:35 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Czy ktoś oglądał Ai Yori Aoshi Enishi? Takie boskie jak pierwotna seria? :} Bo nie wiem, czy warto ściągać, jak się okaże takie jak sławetny FY Eikouden...
Poza tym rządzi Full Metal Panic i Read
Powróć na górę
Jaczak
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): lut 09, 2004
Wiadomości: 12

PisanieNadesłano: Pt kwiet 09, 2004 5:03 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

OAVki Kenshina są klasą samą w sobie. serii TV jeszcze nie miałem przyjemności obejrzeć, jednakże ilość odcinków jest trochę, hmmm, deprymująca. w podobnych klimatach jest Samurai Deeper Kyo [no, ma może trochę gorszy background historyczny], ale mieści się w standardowych 26epach

fumofu znam tylko z mangi -> :}~~~, niech starczy za komentarz

rod -> seria tv czy oav?

---
BERSERK! dojrzewałem do tota od sierpnia, ale warto było. CUDOWNE anime. tylko mam małą przestrogę dla tych co nie oglądali -> po serii zostaje OGROMNY niedosyt. taki, że od razu sięga się po mangę [anime jest ekranizacją tylko d


Ostatnio zmienił(a) Jaczak dnia Pt kwiet 09, 2004 5:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powróć na górę
Ruca
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): czerw 05, 2003
Wiadomości: 20
Skąd jesteś: Głogów

PisanieNadesłano: Pt kwiet 09, 2004 5:48 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

RoD seria OAV rlz... ogladalem tylko 1ep TV i nie zrobila na mnie duzego wrazenia, wiec i zaprzestalem jej sciaganie.

Najlepsze anime jakie dotad ogladalem wedlug mnie to... Kimi Ga Nozomu Eien i PSME (Please save my earth). Niestety tego drugiego ogladnelem 5 epsow, a lacznie jest 6 Smutny

No i oczywiscie ponadczasowy DB Uśmiech

Kenshin - nie moj styl Uśmiech niezbyt mi sie podoba, ale cosh.. o gustach sie nie rozmawia Uśmiech

Naruto sie zapowiada calkiem.. super Uśmiech
Powróć na górę
Jaczak
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): lut 09, 2004
Wiadomości: 12

PisanieNadesłano: Pt kwiet 09, 2004 5:56 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

DB?! spazmów dostaje jak słyszę ten tytuł gdy mowa o anime. ja mam tylko jedno określenie na toto: t e l e n o w e l a. po prostu. chyba widać że należę do pokolenia sm, ;).

ps. mangę DB bardzo cenię, tak gwoli wyja
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaManga & Anime Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy