Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Czy ktoś Was badał?
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agoz
Nobi
Nobi


Dołączył(a): lip 27, 2005
Wiadomości: 2

PisanieNadesłano: Śr lip 27, 2005 11:58 pm    Temat wiadomości: Czy ktoś Was badał? Odpowiedz cytując

Witam. Jestem socjologiem. Mam pytanie: czy wiadomo Wam cokolwiek o badaniach socjologicznych Waszego środowiska? Interesują mnie tylko profesjonalne badania w formie publikacji. Pozdrawiam
Powróć na górę
luke200304
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 03, 2004
Wiadomości: 12

PisanieNadesłano: Sb sierp 06, 2005 5:27 pm    Temat wiadomości: Re: Czy ktoś Was badał? Odpowiedz cytując

agoz wrote:
Witam. Jestem socjologiem. Mam pytanie: czy wiadomo Wam cokolwiek o badaniach socjologicznych Waszego środowiska? Interesują mnie tylko profesjonalne badania w formie publikacji. Pozdrawiam

A czy ktos CIEBIE BADAL?

To jest chyba jakas kpina.
Powróć na górę
agoz
Nobi
Nobi


Dołączył(a): lip 27, 2005
Wiadomości: 2

PisanieNadesłano: Pn sierp 15, 2005 4:13 pm    Temat wiadomości: Re: Czy ktoś Was badał? Odpowiedz cytując

To nie kpina, Panie Łukaszu. Potwierdza się przypuszczenie, że goiści stanowią niszę w badaniach socjologicznych. Ja staram się tylko to zmienić. Szkoda, że nie każdy to rozumie. Pozdrawiam
P.S. Badano mnie wielokrotnie (nie będę wymieniać pod jakim kątem, bo różnego rodzaju ankiet, eksperymentów, wywiadów i obserwacji było wiele). Taki los studenta (i szczura). W tej chwili już mi to nie grozi, ale chętnie wezmę udział w każdym prawidłowo skonstruowanym i celowym badaniu.
Powróć na górę
Mandos
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): marca 02, 2004
Wiadomości: 238
Skąd jesteś: Łódź

PisanieNadesłano: Pn sierp 15, 2005 9:06 pm    Temat wiadomości: Re: Czy ktoś Was badał? Odpowiedz cytując

Nic mi nie wiadomo na temat jakichkolwiek badań socjologicznych tego środowiska ale za bardzo się tym nie interesuję. Mimo to chętnie bym przejrzał wyniki tego typu badań.
Nie sądzę aby były jakiekolwiek trudności w przeprowadzeniu tego typu "rzeczy" wród goistów. Więc panie agoz, do dzieła ! Uśmiech

_________________
The good fighters of old first put themselves beyond the possibility of defeat,
and then waited for an opportunity of defeating the enemy.

Sun Tzu Wu - ART OF WAR
Powróć na górę
marcin
Tesuji
Tesuji


Dołączył(a): kwiet 11, 2003
Wiadomości: 372
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Śr sierp 24, 2005 12:05 am    Temat wiadomości: Re: Czy ktoś Was badał? Odpowiedz cytując

POwstała praca magisterska nt go w Polsce, ale miała ona charakter tylko historyczny. Badanie pod kątem socjologicznym byłoby bardzo bardzo ciekawe, gdyż wielu goistów przyzna, że jesteśmy dość specyficznym ludkiem Uśmiech Dlatego zachęcam do badań.

_________________
Graj każdy ruch tak, jakby był twoim ostatnim.
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy