Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Naruto is coming to town...>=]
Hikaru no Go
Idź do strony 1, 2  Następny
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaManga & Anime
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asumi
Keima
Keima


Dołączył(a): May 01, 2003
Wiadomości: 95

PisanieNadesłano: Wt czerw 17, 2003 7:18 pm    Temat wiadomości: Naruto is coming to town...>=] Odpowiedz cytując

ostrzeżenie Wesoły :temat nie jest związany z go Wstrząśnięty (ale, kto wie @.@)
w empiku natknęłam się na ostatni tomik DB (na pewno WSZYSCY się cieszą Wesoły ) a na nim na info, że oto na początku czerwca ma wyjść Naruto =))))))
...czy ktoś już ma i zdążył przestudiować, czy techniki naruto da się wykorzystać w go Rozsierdzony ? Wesoły

(anime nie oglądać Zawstydzony Płaczący lub bardzo smutny )

_________________
There are so many ways to lose, but so few ways to win. Perhaps the best way to achieve victory is to master all the rules for disaster, and then concentrate on avoiding them.
Victor Niederhoffer
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Wt czerw 17, 2003 10:42 pm    Temat wiadomości: Re: Naruto is coming to town...>=] Odpowiedz cytując

asumi wrote:
ostrzeżenie Wesoły :temat nie jest związany z go Wstrząśnięty (ale, kto wie @.@)
w empiku natknęłam się na ostatni tomik DB
Gratuluje refleksu :}
asumi wrote:
a na nim na info, że oto na początku czerwca ma wyjść Naruto =))))))
I znowu.. jpf o tym trabi od roku chyba...
asumi wrote:
...czy ktoś już ma i zdążył przestudiować, czy techniki naruto da się wykorzystać w go Rozsierdzony ? Wesoły
Jasne, ubic przeciwnika mozna.
asumi wrote:
(anime nie oglądać Zawstydzony Płaczący lub bardzo smutny )
"Degustibus non disputantum est" jak mawiali starozytni. Juz kazdy sie na wlasnej skorze przekona czy ogladac czy nie.
Powróć na górę
Uuk
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 26, 2003
Wiadomości: 31
Skąd jesteś: warszawa

PisanieNadesłano: Śr czerw 18, 2003 4:19 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

O czym jest Naruto?
Powróć na górę
Sayaka
Nikken tobi
Nikken tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 138
Skąd jesteś: Poznan

PisanieNadesłano: Śr czerw 18, 2003 5:02 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Bardzo ciekawa manga podobno(:
Czytalam tylko 1 tom, ale mnie wkeciło.
A anime...? podobno tez bardzo dobre- dlaczego nie polecasz?
I przepraszma, jakies zastrzezenia do dragon balla?:>
Ja tam dragon balla lubię, mimo paru ..hm.. " niedorobek"
A kto ma cowboya bebopa?

_________________
other: Fetkaa, Reika, Aandiel
Powróć na górę
asumi
Keima
Keima


Dołączył(a): May 01, 2003
Wiadomości: 95

PisanieNadesłano: Śr czerw 18, 2003 9:26 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Quote::
asumi napisał:
ostrzeżenie :temat nie jest związany z go (ale, kto wie @.@)
w empiku natknęłam się na ostatni tomik DB

Gratuluje refleksu :}
nie reflexu, tylko sesji...


Quote::
A anime...? podobno tez bardzo dobre- dlaczego nie polecasz?
jak już wspomniałam nie oglądałam Płaczący lub bardzo smutny Płaczący lub bardzo smutny Płaczący lub bardzo smutny Płaczący lub bardzo smutny Płaczący lub bardzo smutny

Quote::
I przepraszma, jakies zastrzezenia do dragon balla?:>
zanim odpowiem, musze sie przetransformowc w SSJ4. trzeba miec silne argumenty...;)

Cowboya bebopa jpf tez ma wydac :> jak skonczylo z db moze w koncu zabrac sie za co innego...;) Tommel, roznica miedzy trabieniem a trabieniem jest taka, ze naruto mozna juz zamawiac Drwiący

_________________
There are so many ways to lose, but so few ways to win. Perhaps the best way to achieve victory is to master all the rules for disaster, and then concentrate on avoiding them.
Victor Niederhoffer
Powróć na górę
Uuk
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 26, 2003
Wiadomości: 31
Skąd jesteś: warszawa

PisanieNadesłano: Śr czerw 18, 2003 10:18 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Płaczący lub bardzo smutny

Nikt nie wie? Rozsierdzony
Powróć na górę
asumi
Keima
Keima


Dołączył(a): May 01, 2003
Wiadomości: 95

PisanieNadesłano: Cz czerw 19, 2003 12:26 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Naruto jest wcieleniem szatana Rozsierdzony ...eeee...
...lisiego demona or something, ktoory kiedys rozwalil wioseczke i takie tam @.@ ogoolnie trenuje jakies walki (taaaa, juz widze te wszystkie rotfl fanów mangi przy "jakies", no ale faktycznie JAKIEŚ Rozsierdzony ) ma mistrza, dwoje partnerów w drużynie, mnóstwo rywali i zwinięty/rąbnięty/skombinowany manuskrypt z technikami walk, które bywa że udoskonala :> autor Naruto kocha oczywiscie DB ale jakoś ładniej :> a najcześciej z bohaterów Naruto to widzę Haku w avatarach płci obojga na tróżnych forach @.@

...tyle można wiedzieć o mandze i anime których się nigdy nie czytało, hiehie... Fajny

...a jak nie wystarczy to Tommel i reszta na pewno sie pochwali wiedza :>

_________________
There are so many ways to lose, but so few ways to win. Perhaps the best way to achieve victory is to master all the rules for disaster, and then concentrate on avoiding them.
Victor Niederhoffer
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Pt czerw 20, 2003 3:56 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

asumi wrote:
...a jak nie wystarczy to Tommel i reszta na pewno sie pochwali wiedza :>
A czy ktos ma w ogole jakies pytania? :}
Zreszta kto by kupowal Naruto jak mozna kupowac Chobitsy Drwiący
Powróć na górę
Nexo
Ogeima
Ogeima


Dołączył(a): kwiet 13, 2003
Wiadomości: 152
Skąd jesteś: Radzionków

PisanieNadesłano: Cz czerw 26, 2003 8:48 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

IMHO chobitsy ble. etchi lubie ale bez przesady Smutny Drwiący

Naruto jest fajne mange kupie jak tylko zarobie kawalek grosza - Tuchola koszte mnie dość sporo :> a tu jeszcze Invicible trzeba kupic :>

_________________
--------------------------------------------------------
There are possible things, impossible things, and things that happen. Sometimes things happen that were impossible.
Audouard, Pierre
Powróć na górę
Tommell
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 28, 2003
Wiadomości: 207
Skąd jesteś: Police

PisanieNadesłano: Pt czerw 27, 2003 11:11 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Chobitsy ble? Drwiący No dobra, nie bede prywatnych dyskusji przenosil na forum, konstruktywnie zluzgam takie nastawienie gdzie indziej :}
Powróć na górę
asumi
Keima
Keima


Dołączył(a): May 01, 2003
Wiadomości: 95

PisanieNadesłano: Wt lip 08, 2003 2:29 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

...na KGS ktos powiedzial, ze kto wczesniej napisal, ze przeczytal, ze ktos napisal, ze Naruto jest "oparte o go".... Zdziwiony

_________________
There are so many ways to lose, but so few ways to win. Perhaps the best way to achieve victory is to master all the rules for disaster, and then concentrate on avoiding them.
Victor Niederhoffer
Powróć na górę
Slago
Nobi
Nobi


Dołączył(a): sierp 05, 2003
Wiadomości: 4
Skąd jesteś: z Warszawy

PisanieNadesłano: Cz sierp 07, 2003 3:23 am    Temat wiadomości: to znowu jaaaaaaaaaa :):):) Odpowiedz cytując

Naruto oparte na Go? hmmm nieźle by było taka "replikacja cienia" na kamieniach hehe bądź dekoncentrowanie przeciwnika używając na sobie "Sexy Bushin no Jutsu" hehehe niezłe niezłe, ciekawe kto taką plote puścił...



pozdrawiam.

_________________
Mały Wielki Wojownik Puszczający oczko
Powróć na górę
zefciu
Hazama tobi
Hazama tobi


Dołączył(a): kwiet 25, 2003
Wiadomości: 216
Skąd jesteś: Poznań

PisanieNadesłano: Cz sierp 07, 2003 10:55 am    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Hehe! Opowiadał mi jeden goista, że na nim w czasie turnieju jakaś Czeszka stosowała coś w rodzaju sexy-no-jutsu. Ja niestety tej techniki nie mogę wyrobić. Wciąż jestem brzydki.
Powróć na górę
BlackOmen
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): kwiet 24, 2003
Wiadomości: 21
Skąd jesteś: Olsztyn

PisanieNadesłano: Sb sierp 09, 2003 12:36 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

Hihi moja ulbiona manga Bardzo szczęśliwy Naruto^^ to jest dzielo sztuki Drwiący jak po raz pierwszy dostalem skany od qmpla (w skanach mial wtedy 9tomow SPOILER![colr=white]pamietam bo etedy byly walki na chunnina ktora prowadzil Hayata a we wczsniejszym momencie byl jeszcze ten zboczony senin[/color]END OF IT) i 3dni czytalem Bardzo szczęśliwy fabula jest b dobra kreska tez na wysokim poziomie placzace postacie moze troche odrzucaja ale w gruncie rzeczy nie jest zle Uśmiech Szkoda ze w tych odcuinkach ktore sa teraz wydawane kreska zaczyna coraz bardziej przypominac mange Smutny (na dzien dzisiejszy mam 20tomow Naruto w skanach) dobra koniec tego pisania chrzanie trzy po trzy bo to moja ulubiona manga i wraz z jedna osoba na forum jestem moderatorem dzialu Naruto mwahahahaha
Powróć na górę
bartosz_d
Nobi
Nobi


Dołączył(a): sierp 16, 2003
Wiadomości: 1
Skąd jesteś: Nowy Sącz

PisanieNadesłano: Pn sierp 17, 2003 4:55 pm    Temat wiadomości: Odpowiedz cytując

no no Naruto wymiata Uśmiech zaczynam teraz 21tom, oraz przeczytalem 1 tom J.P.F, szkoda tylko ze przetlumaczyli techniki ;/ jak wyzej kreska super itp Uśmiech
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaManga & Anime Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy