Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


cd. Upadek Forum Akademii
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Srolmops
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): paźdź 09, 2004
Wiadomości: 46
Skąd jesteś: Siemiatycze

PisanieNadesłano: Cz paźdź 13, 2005 2:13 pm    Temat wiadomości: Re: cd. Upadek Forum Akademii Odpowiedz cytując

raczej wykruszanie starych uzytkownikow Bardzo szczęśliwy
Powróć na górę
kaziko
Kosumi
Kosumi


Dołączył(a): May 04, 2003
Wiadomości: 26
Skąd jesteś: Warszawa

PisanieNadesłano: Pn paźdź 17, 2005 9:44 pm    Temat wiadomości: Re: cd. Upadek Forum Akademii Odpowiedz cytując

kaisuj wrote:
Wiekszosc Twoich postow jest pisana tonem czlowieka obrazonego, czesto kierowanych pod adresem osob, ktore zrobily bardzo duzo dobrego dla GO.

coz, oczywiscie subiektywnie na to patrze, ale mam wraznie ,ze jezeli ktos tu pisze tonem czlowieka obraznoego, to chyba raczej Ty. i nie chce tym sformulowaniem wywolac klotni, caly Twoj post sprawia wrazenie, jakby go pisal ktos rozgoryczony.
nie wiem jaka wiekszosc moich postow masz na mysli. najwiecej postow wygenerowalem w dyskusji nad powstaniem grupy usenetowej , ktora od samego poczatku uwazalem za nie potrzebna. nie widze w swoich postach obrazonego tonu , a najzwyklejsza w swiecie dyskusje, ktora pojawia sie przy roznicy zdan.

kaisuj wrote:
Odnosze wrazenie, ze stawiasz im zarzut zniszczenia czegos, a przeciez ich dzialalnosc ma dokladnie przeciwny cel - oni buduja. Inna sprawa czy dobrze im to idzie, ale wierz mi zrobic cos nie jest wcale tak latwo, zwlaszcza w dziedzinie nie cieszacej sie duza popularnoscia, nie dajaca pieniedzy, wymagajaca poswiecenia czasu.

sory, ale nie zgadzam sie z tym co piszesz i nie ma to nic wspolnego z obrazaniem sie. dyskusja to dyskusja, kazdy ma prawo do wlasnego zdania. nie stawiam zarzutu zniszczenia. tylko odnioslem sie do dyskusji jaka miala miejsce kilka miesiecy temu. nie bede teraz ponownie pisal tego co jest wyzej.

kaisuj wrote:

...przeciez ich dzialalnosc ma dokladnie przeciwny cel - oni buduja. Inna sprawa czy dobrze im to idzie...

to jest bardzo wazne zdanie. mam szacunek do tych co buduja. do ich wysilku, dobrej woli, poswiecenia etc etc.
ale niech to robia z sensem.
nie mozna powiedziec "...inna sprawa czy im to idzie dobrze...". bo to wlasnie koncowy efekt jest wazny, a nie checi. dobrymi checiami dno piekla jest wybrukowane. chcesz powiedziec ,ze dobre checi maja usprawiedliwiac zle skutki czyjegos dzialania? sory, ale to nawet w naszym polskim prawie jest znikome usprawiedliwienie. powiedzialbym nawet ,ze dobre checi nie usprawiedliwiaja niczego jesli skutki dzialania sa szkodliwe.

kaisuj wrote:
Moim zdaniem jezeli IAG traci na popularnosci to predzej z powodu problemow wewnetrznych, a nie zewnetrznych. Forum usenetowe nie cieszy sie jakims waielkim zainteresowanie i watpie by ylo gwozdziem do trumny IAG. A jesli tak jest to raczej nalezaloby sie zastanawiac co zrobic by uatrakcyjnic IAG.

ok, musze sie uderzyc w piers. moze zbyt powierzchownie ocenilem sytuacje. ale tez jak widze na forum nie bylem jedyna osoba , ktora poszla tym torem rozumowania. niemniej jednak uwazam ,ze w jakiejs czesci mialem racje. nie wiem czy w wiekszej czy w mniejszej.

kaisuj wrote:
Takie dzialania podejmowal chocby benerit. W twoich postach nie widze w ogole mysli idacej w tym kierunku, a raczej negatywna ocene pracy innych. To zbyt jednostronna ocena.

KAISUJ : WYPRASZAM SOBIE ZEBYS WKLADAL W MOJE USTA SLOWA KYTORYCH NIE WYPOWIEDZIALEM ! pokaz mi w ktorym miejscu sa oceny pracy kogokolwiek !?
w pierwszym poscie odnioslem sie dyskusji sprzed klilku miesiecy i wywolalem Ci do tablicy. byles wtedy oredownik powstania grupy , a ja przeciwnikem. w tamtej dyskusji tez nie bylo zadnej oceny tylko wymiana pogladow pomiedzy ludzmi ktorzy maja inne zdanie.
czy przypadkiem nie mylisz mnie z kims?

pzdr,K
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy