Archiwum Internetowej Akademii Go Sklep E-GO  
_TOGGLE
Menu

Nauka

Artykuły

Szukaj

Archiwum IAG


Skomentowane partie
Akademia i jej strona - pytania, problemy, komunikaty
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nexo
Ogeima
Ogeima


Dołączył(a): kwiet 13, 2003
Wiadomości: 152
Skąd jesteś: Radzionków

PisanieNadesłano: Śr list 02, 2005 1:47 pm    Temat wiadomości: Skomentowane partie Odpowiedz cytując

witam ponownie :]

mam jeszcze jedno pytan do informatykow IAG lub do rektora jezeli jest wstanie on na nie odpowiedziec co jest potrzebne by uruchomic system skomentowanych partii jezeli problemy sa tak ogromne ze nie do podolania w najblizszym czasie moze latwiej byloby zalozyc nowa strone gdzie by mozna umieszczac komentarze do gier.

poruszam ten temat bo komentarze do gier to podstawowy sposob dydaktyki w go.

kiedys marcin zbieral takie gry (skomentowane) by je gdzies pozniej umiescic jednak rezultatu tego nie widze (moze jestem slepy lub zle szukam) tak wiec jak rektor sie zgodzi moglbym zalozyc stronke gdzie by te gry mozna by umieszczac, poniewaz mam staly dostep do internetu tak wiec wszyscy zainteresowani dostaniem takiego komentarza lub osoby ktore juz cos skomentowaly moga mi wysylac na maila plii sgf - do konca listopada napewno takowa strona ruszy (na ktorej wstepnie beda tylko moje komentarze + relacje gier pro z cyberoro).

a bym zapomnial moj adres email to tomasz.slazok @ go.art.pl

_________________
--------------------------------------------------------
There are possible things, impossible things, and things that happen. Sometimes things happen that were impossible.
Audouard, Pierre
Powróć na górę
Srolmops
Ikken tobi
Ikken tobi


Dołączył(a): paźdź 09, 2004
Wiadomości: 46
Skąd jesteś: Siemiatycze

PisanieNadesłano: Cz list 03, 2005 8:34 am    Temat wiadomości: Re: Skomentowane partie Odpowiedz cytując

Bardzo fajny pomysl...
Powróć na górę
Wyświetl wiadomości z ostatnich:   
Rozpocznij nowy temat   Odpowiedz na temat   Wersja do druku    Forum - strona głównaForum ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wiadomości
Nie możesz usuwać swoich wiadomości
Nie możesz głosować w ankietach
Na tym forum nie możesz załączać plików
Z tego forum możesz pobierać pliki

Sklep E-GO
Autorzy | Podziękowania
Hosting zapewnia Polskie Stowarzyszenie Go
Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy